Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hánykor fürdessem/fektessem?...

Hánykor fürdessem/fektessem? 3 hónapos múlt. Ti mikor teszitek?

Figyelt kérdés
A kislányom már átalussza az éjszakát, kb 6ig alszik, amikor 9 felé fekszik. Csak azt vettem észre, olyan 7 fele már nagyon nyűgös, vinném fürdeni, de akkor az etetés nem jön ki, vagy akkor félek, hogy nem alszik egyben olyan nagyot. Ti hogyan csináljátok?
2010. szept. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél 8-ig húzd ki egy kis ringatással,majd 8 fele etesd meg,fél 9,fele elalszik, én igy csináltam,egy idő után átáll,megszokja és ugyanugy végig fogja aludni az éjszakát.
2010. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mióta hazajöttünk a kórházból mindig 7kor fürdünk. Utána vacsi s alszik 8tól reggel 7ig. Most 5hós.
2010. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi is 3 múlt, fél8-8 körül fürcsi, fél9kor cici, 9 körül már alszik :)
2010. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hettol van furdetes, nyolctol alvas, de nagyon max fel kilenctol. Van, hogy mar fel nyolctol, ha nagyon almosak.

Ket gyermekem van, a kiesebbik het honapos, de ugy megszoktak mar ezt, hogy a nagyobbik a mai napig nyolckor alszik el.

2010. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 8-kor kezdem fürdetni, utána cici, kb. 9-kor alszik el. Nekem is átaludta 2 hónapos korától 4 hónapos korig az éjszakákat, de 4 hótól megint felkel éjszaka 1x, 2x enni.

Szerintem is fél nyolc felé fürdesd meg, utána egyen, nem baj ha nem telt el elég idő az előző etetéstől. Előbb-utóbb megszokja ezt az új időpontot. Vagy próbáld meg 7-kor lefektetni, hátha elég neki egy fél óra-óra alvás, aztán 9-ig még van idő fürdeni, vacsizni is.

2010. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!