Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom azt mondta, hogy csak...

Anyósom azt mondta, hogy csak minden második nap fürdessem a 8 hónapos babámat, mert a minden napos fürdetéstől "gyengül a csontja". Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy hülyeség.nem is értem miért gondolkodtál el a kérdésen,az ilyen tanácsokat meg kell köszönni és továbblépni csinálni ugy ahogy eddig csináltad.Az előfordul,hogy valamilyen ok miatt kimarad a fürdetés,de rendszert csinálni ebből szerintem nem jó.Egy ilyen idős babának a fürdetés már egy élmény,hozzátartozik ez esti alvás elötti dolgokhoz.igy tanulnak rendszert,igy tudják,mi miután következik.A csontokhoz végképp semmi köze,talán a bőrhöz,de fürdetőkrémmel még a legérzékenyebb baba bőre se lesz száraz.
2009. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mitől gyengül a csontja? Attól pl. ha nem kap D-vitamint.A víznek vagy a fürdetésnek ehhez semmi köze...

2009. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ez hülyeség! a fürdetésnek mi köze a csontjához?az esti fürdetés fontos része a napnak.

én az ilyen tanácsok miatt szabtam meg édesanyámnak, anyósomnak,hogy semmilyen tanácsot ne adjanak, illetve csak ha kérek,de nem kértem. Kértem az orvostól, védőnőtől.

2009. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyengül a csontja,hehe:-) "és egyszer csak az úszónők kettétörtek a medencében"...
2009. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A babaúszásos kisbabáknak meg el is tűnik? Nekem csípős a nyelvem és odaszóltam volna neki, hogy ugye nem gondolja komolyan ezt a hülyeséget, elmélkedjen már egy kicsit azon, amit mondott. Így utólag ugye nem tudsz beszólni max, ha újra mondja.

Be ne vedd irtózatos baromság, kb olyan szintű hülyeség, hogy egy éves koráig ne süssön rá a hold a gyerekre, vagy az én anyósomnak az volt a kedvence, hogy ne nézzem meg a tehenet, amit vettek, mert akkor boci szeme lesz a gyereknek. Na akkor láttam, hogy jobb, ha semmi gyerek tanácsot nem hiszek el neki, még ha jót akar se, mert, ha ilyen szintű hülyeségekkel képes riogatni, akkor akad majd ott cifrább is.

2009. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő! Óriási! Annyit röhögtem!

Nem együtt laktok? Nem a vízszámlán akar anyósod spórolni? Ilyen épületes baromságot már régen hallottam. Mondjuk, hogy szárad a bőre, vagy akármi mást, de hogy gyengül a csontja??? Az övé mennyire erős? Heti hányszor fürdik?

2009. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát én is nagyokat kacagtam, mint a zizi anyóson, mint a beszólásokon!!!:):)
2009. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom... Már ne is haragudj, de a hülyeség ezek szerint sajnos sose hal ki az emberekből... :oS

Ekkora épületes baromságot már én is régen hallottam.

Szerintem nyugodtan felvilágosíthatod, hogy nemhogy gyengül a csontja, de még erősödik is a vázizomzata a vízben mozgástól, a babaúszást se poénból találták ki...

Jesszusom. Már ne haragudj, de ez a nő tényleg nem normális.

Én a helyedben már régen beszóltam volna neki, mert gondolom volt még egy pár ilyen remek tanácsa... Pfff...

2009. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, volt már efféle tanácsa (tudnék mesélni), de attól félek, hogy sok ilyet tartogat még a tarsolyában... Kiborító. De örülök, hogy feltettem a kérdést, mert tényleg jól lehet szórakozni a válaszokon. Én is hasonlóan vélekedem.
2009. okt. 3. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem anyósodnak már a sok fürdéstől felszívódott az agya... Hehehe... A bőr kiszáradhat a klórosabb keményebb víztől az arra hajlamos babáknál, de a csontjának nem lesz baja. Én amúgy minden nap fürdetem a 17 hónapos lánykámat, sőt mi is minden nap rüdrünk a férjemmel és még minden csontuk épp és egészséges pedig már 34 évesek vagyunk. Úgyhogy fürdess nyugodtan és bólogass nagyokat anyósod előtt aztán tégy belátásod szerint.
2009. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!