Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bírni fogja a 6 hetes babaám?...

Bírni fogja a 6 hetes babaám? Ha a levesben van karaláb, káposzta meg hasonlók is, ha kiszedem belőle, megehetem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondoltam, hogy az íze miatt nem fog-e fájni a hasa. Vagy ha kiveszem belőle, akkor nem fog neki fájni, még ha bele is főtt a zöldség?
2009. szept. 18. 12:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, edd csak meg nyugodtan! Nem az íze puffaszt, hanem maga a zöldség! :)
2009. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden baba más, ki kell tapasztalni, hogy mitől fájhat a pocija. Én bármit ehettem, nem érezte meg, de az elején azért én is figyeltem, hogy nincs -e baja valamelyik ételtől és egyszerre csak keveset ettem mindenből, illetve olyat nem ettem amitől tudtam, hogy én is puffadok (pl. bab). Úgyhogy szerintem egyél nyugodtan bármit, amit megkívánsz és jólesik.
2009. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is volt hogy csak a levét ettem meg,és fájt tőle a hasa!
2009. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés, szerintem egyél nyugodtan mindent. Később figyeld a babádat, hogyan reagál a különböző ételeknél, nem biztos hogy a Te babád is ugyanazokra a zöldségekre, fűszerekre "érzékeny". Kellemes babázást.:)
2009. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!