Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba ehet rakott...

9 hónapos baba ehet rakott kelből, káposzta nélkül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez eszembe nem jutna.


De nyilván attól függ, hogy mikor kezdted hozzátáplálni és miket eszik már...

2011. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem! Sem zsírt, sem sót nem ehet(ne). Ha pirospaprikásan csinálod, azt sem. Borsot sem.
2011. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnék. az én lányom ilyen idősen még csak kóstolgatta az újabb és újabb zöldségeket, gyümölcsöket.
2011. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kora után adtam neki ilyesmit. Akkor már sokféle rakott dolgot ehetett.
2011. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor en vagyok a kivetel. Rakott karfiolt csinalok ma ebedre. Csak kulon sutom az ovet. Pulykamellbol keszul, oliva olajjal. Sot tettem bele, pici borsot es pirospaprikat is. Az oveben nincs tejfol. A minket a masik tepsiben tejfollem keszitem es utanasoztam es borsoztam, mert nem volt ize.rakott kelt meg nem kapott.
2011. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen,már miért ne ehetne??


Én úgy szoktam,hogy a tepsi 2/3-a a felnőtt fűszerezésű, az 1/3-a pedig a kicsié. Amikor lerakom a tepsibe a rizset, párolt kelt, darált húst, akkor az ő részét nem fűszerezem csak zöldfűszerrel és picike sóval (bazsalikom, oregánó, majoranna, kapor, zeller, petrezselyem) a mi részünket pedig erősebben fűszerezem, ízvarázs, bors ilyesmi. A darált húst előtte amikor megpirítom csak hagymát, olíva olajat és pici sót használok, a tepsibe lerakás után fűszerezem a mi részünket.


Jó étvágyat:)

2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!