Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptato kismama vagyok,...

Szoptato kismama vagyok, megehetem-e a brokkolit, fog-e gorcsolni tole az egyhonapos kisbabam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még várnék vele...az is egy karfiol féle. De ha ragaszkodsz hozzá egy falatnyit kóstolj reggel belőle, így nem éjszakára görcsöl majd be a kicsi tőle.
2011. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz. Hogy a te babádat mi fogja bántani és mi nem, csakis te tudod kideríteni. Eleve tiltott, kerülendő ételek nincsenek, hiszen nem minden baba pocakja érzékeny... Van, aki mindent (még a sokak által rettegett káposztaféléket, babot, stb.) is eheti szoptatás alatt, a másiknak meg nagyon hasfájós a babája...meg kell gondolnia, mit és hogyan eszik. Egyetlen lehetőség, hogy kiderítsd, hogy a te babád hogyan reagál, hogy délelőtt eszel keveset a rizikós dologból, aztán várod a pici reakcióját.. Ha láthatóan nem bántja, legközelebb már nyugodtan eheted. Ha most még bántja, tégy újabb próbát egy hónap múlva!
2011. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz, mértékkel. Nekem ezt tanácsolta a védőnőm, megfogadtam, és soha nem is volt probléma.
2011. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!