Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kérdesem lenne: Hasfájós...

2 kérdesem lenne: Hasfájós babádnak segített az infacol? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jövőhét csütörtökön kell menni a védőnőhöz mérésre. Akkor lesz 4 hetes a baba. Ha ilyen vacak idő van akkor is nekünk kell menni? Kb fél óra séta, de mi még csak 5 percekre mentünk ki ebben a hidegben...
2013. márc. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A védőnőt hívd majd fel, hogy ha gáz az idő, jöjjön ki, elvileg ki is kell mennie ilyen picinél még, legalábbis nálunk hetente jött 4 hétig, utána havonta, sőt ha kértem, akkor máskor is kijött, pl. a köldöke miatt...


Nekem lányom van, neki bejött az infacol, de a tornáztatással, pocakmelegítéssel(törcsi a pocakra, és fújattam rá a hajszárítót úgy, hogy az arcát ne érje, ettől el is aludt, imádta) együtt...valamennyire.

de igaziból olyan 2,5-3 hósan magától rohamosan javult a hasfájás...


Azért írom, hogy lányom van, mert akkoriban én is mindenfelé kérdezgettem, és a lányoknál az Infacol, a fiúknál az Espumisan jött be inkább...pedig elvileg ugyanaz a hatóanyaguk, de vmi mégis más lehet...

2013. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom máshol is így van-e mint a mi városunkban...de fél éves koráig havi 1 látogatás a védőnő részéről kötelező kellene hogy legyen.én még nem is voltam a babámmal (9 h) a védőnőnél,mindig ő jön,pedig fent lakunk egy kisebb hegyen,utolsó házként...és felsétál.mindig itt csinálja a státuszt is.
2013. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hozzánk is hetente jön, csak most nekünk kell majd menni... az lesz a megoldás, hogy ha rossz az idő akkor telefonálok neki.

nekem is lányom van, 2 hete használjuk az infacolt, nagyon minimális hatása van..

köszi a válaszokat

2013. márc. 26. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom decemberi,és bizony januárban, a nagy hófújásban is fel kellett vinni tanácsadásra.Illetve nekünk az Espumisan vált be,vagy is segített valamennyit,de 8 hetes korában mgától megszünt ez a probléma:-)
2013. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi kúpot adtunk + torna + hajszárító+ az infacol is végülis vmelyest segített+ édeskömény tea,de lehet ez a sok minden egyszerre 6 kemény hetünk volt
2013. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!