Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldöksérve volt a ti babátokn...

Eszo kérdése:

Köldöksérve volt a ti babátoknak is? Elmúlik magától?

Figyelt kérdés
a dokinő annyit mondott,hogy még visszamehet...de mi van,ha mégsem? mit csinálnak vele?
2013. márc. 26. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,volt a fiamnak.hála a jó istennek elmúlt. akkor műtik meg ha ki van záródva,de azt a gyerek orvosotok mondta volna.higgy neki,ne aggódj feleslegesen.én azt tettem,rengeteg álmatlan éjszakám volt miatt mert nem hittem a doktornőnek de mint mondtam vissza húzódott.
2013. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, de 3 hónap alatt visszament, pedig elég nagy volt.
2013. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem mondta a doki, hogy az van, de volt vagy két centi a kilógó rész a köldökéből. azt mondta a doki, hogy akár két év is lehet h visszamenjen. most fél éves, de sztem már több mint 2 hónapja teljesen visszament neki
2013. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is Az van.ha 2 éves koráig nem megy vissza akkor műtik.Ez annyiból áll,hogy picit bemetszik a bőrt és összehúzzák a hasfalat.Rutin műtét.Meg figyelni kell,hogy kizáródik-e mert akkor azonnal műteni kell.Nekünk ragasztgatni kell mindennap gézlapot a köldökére,de már nagyobb így sokszor leszedi.
2013. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kisfiamnak van, de már kisebb, remélem elmúlik, nemsoká 8 hós
2013. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt.Mi egy ideig leragasztottuk neki,hogy pl. síráskor ne "jöjjön" ki annyira.Ahogy megerősödött a hasfala,szépen elmúlt neki azt hiszem 4 vagy 5 hónapos korára.
2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik. A koldokserv nem zarodik ki nem kell rettegni tole, ahogy megerosodik a hasizom ugy vissza is húzodik mert zarodik a servkapu.nem kell leragasztani, vagy semmit hokuszpokolni, csak vigyazni ra, kevesebbet sírjon, mert akkor feszül, es hamar el fog múlni. Kitartás:-)
2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt a kisfiamnak, kb. 2 hónap alatt visszahúzódott magától. Engem nagyon zavart. De apám sebész, de megkérdezett egy gyermeksebészt is, és a gyerekorvos is azt mondta, hogy nem kell semmit csinálni vele. Leragasztani azért nem szokták, mert a babák bőre nagyon vékony, és a ragasztó felsértheti. Nagyon-nagyon ritka, hogy magától nem húzódik vissza, de kb. 2 éves koráig akkor sem nyúlnak hozzá. Ált. legkésőbb 1 éves korra elmúlik.
2013. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!!
2013. márc. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!