Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák öntenétek belém egy...

Anyukák öntenétek belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok házas. Van egy kisfiùnk és nemsokára megszületik a kislányunk. Kb fél éve megcsalt a férjem elmomdta megbánta sok ideig külön voltunk bizonyitott ezért adtam 1 esélyt neki. Pár napja nagyon fircsán viselkedik és ma ugy volt megyünk vásárolni együtt erre közölte velem h nem mehetek vele. Teljesen kiakadtam, hogy mi az hogy nem mehetek... nem is értettem. meghalottam ahogy hivott egy csajt azt hitte már nem vagyok ott a szobában. Ezzel a csajjal talalkozot bezsélt meg komolyan összetört a szivem megbocsájtok és ezt kapom.
2013. márc. 26. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatatlanul sajnálom. :(

Nehogy behunyd a szemedet, nyugodtan mondd meg neki (legszívesebben azt mondanám: vágd a képébe), hogy nem vagy hülye, és tudod, mi folyik itt (már megint).

S bármennyire fájó, kéne tudni, hogy mégis hogy képzeli el a közös jövőt. S ami ennél is fontosabb: hogy te hogy képzeled...


Sok erőt kívánok!

2013. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h tudom mire készül. Pofátlanul tagadja... itt bögők mimt vmi kisgyerek. Nem akartam mást csak h legyen normális családom erre ezt kapom:(
2013. márc. 26. 20:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Annál megalázóbb és undorítóbb dolgot, mint egy várandós, szülés előtt álló feleséget megcsalni keveset ismerek. Ez a férfi amellett, hogy gyermeteg, éretlen, nem szeret és nem tisztel téged. Én is végtelenül sajnálom, ez egy nagyon kiszolgáltatott időszak az életedben.. ezért kérlek keress fel rokont, barátot, aki teljesen melletted áll és segít meghozni a megfelelő döntést.

Még ha nem is úgy tűnik most, minden ködből van kiút, a gyermekeidet senki nem veheti el tőled! Nem vagy egyedül, ők veled vannak és biztos vagyok benne, hogy sok sok ember van még, aki nagyon szeret!

2013. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,mond meg neki,hogy ennél ocsmányabb dolog,nincs is,megbocsájtottál neki,Ő meg ennyire semmibe vesz,és ennyire nem szeret.
2013. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mindenki ellenem fordult amikor megbocsájtottam neki. Csak érte és a gyerekekért éltem:(
2013. márc. 26. 20:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Dobd ki! Hidd el, két gyerekkel is fogsz különbet találni ennél a féregnél!
2013. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Viszont azon mindenki előtt, aki akkor ellened fordult, legalább megállhatsz egyenes háttal, hogy te megpróbáltad helyrehozni, és nem egyből csináltál csonka családot.

Roh@dék az ilyen, és ha most, és megint megtette, mindig ezt fogja csinálni.

2013. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Basszus,mennyi köcsög férfi van!

sztem is,ha egyszer megcsinálta újra akkor meg fogja,én a csaj számát is kideríteném,és méltósággal,de a pofájába vágnám,hogy reméled élvezte

mennyire szar helyzet,de igazából minél előbb esel túl a nehezén annál hamarabb találhat rád a boldogság

de biztosan jól hallottad???,

2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki ellenem fordult amikor megbocsájtottam neki. Csak érte és a gyerekekért éltem:("


Bizonyára nem ellened fordultak, hanem a döntéseddel nem értette egyet! Ez nagy különbség! Az igazi barát viszont bajban is barát. Az ember hibázik, nincsen ezzel gond.

Az volt a gond, hogy csak érte és a gyerekekért éltél. Közben elfeledkeztél saját magadról! Ha magadat leértékeled és nem tartod fontosnak, akkor ezt miképpen várhatod el a társadtól?

2013. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem valami ajándékot szervez neked? Hisz nemsokára szülsz. Biztos, hogy megcsal?
2013. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!