Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló Anyukák! Ti hogy...

Egyedülálló Anyukák! Ti hogy éltétek ezt túl?

Figyelt kérdés

Férjem most közölte, hogy mást szeret és itthagy a 4 hónapos kislányunkkal.

Aki került hasonló szörnyű helyzetbe, öntene belém egy kis lelket?

Hogy csináltátok?

Milyen a gyerkőc élete azóta?

Be lehet adni 4 hónapost a bölcsibe, hogy vissza tudjak menni dolgozni?

Minden érdekel!


2013. márc. 24. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Pff.. Sajnálom nagyon. :(

A barátnőm járt így, 6 hónapos volt a kislány, mikor apuka lelépett egy másik nővel. (Két ügyvéd szülőről van szó amúgy). Itt ugyan a barátnőmnek nem kellett sürgősen visszamennie dolgozni, 2 évesen adta bölcsibe. Nehéz időszak volt, már túl vannak rajta, most 5 évesek a gyerekeink.


Egyébként 20 hetes kortól lehet beadni leghamarabb.

2013. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Na igen, az elején mi is úgy terveztük, hogy 2 évesen adjuk be a kislányunkat majd a bölcsibe, de asszem ezt hamarabb kell majd megtennem. Pedig annyira szeretnék vele itthon lenni.

Az élet másképp hozta...

2013. márc. 24. 23:50
 3/19 A kérdező kommentje:
vagyis helyesbítek, szerettem volna...
2013. márc. 24. 23:50
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
A férjed nem akar (vagy nem tud) anyagilag segíteni? Te most mit kapsz, Tgyást, vagy gyes-t? (mert az se mindegy). Szüleid esetleg?
2013. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De, azt mondja, mindenben segít...na de ki tudja, ugye, hogy meddig...

Szüleim még nem tudják, most történt a "nagy bejelentés". hogy a munkatársnőjébe szerelmes már egy ideje és holnap csomagol.

2013. márc. 24. 23:57
 6/19 A kérdező kommentje:
Tgyást kapok még, de nem sokmindenre elég, nagyon kevésre voltam bejelentve.
2013. márc. 24. 23:58
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Ó, hát sajnálom.. ez még tényleg nagyon friss. A férjedet most inkább nem is minősítem, mert kimoderálnának...


A szüleidet olyan szempontból kérdeztem, hogy esetleg nem nyugdíjas mondjuk az anyukád, és rá is bízhatnád a picikét, ha olyan az anyukád... az enyém olyan volt, pár napos volt mikor először ráhagytam egy-két órára, aztán később is volt hogy 2-3 órát anyuval volt, és anyu fél éves korában már mondogatta, h menjek vissza dolgozni, ő ellesz vele ovis koráig :) (Persze nem mentem vissza.)

2013. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

140km-re lakunk egymástól.

Holnap épp jönnek hozzánk látogatóba, majd holnap beszélgetünk erről...

Te is egyedül maradtál?

2013. márc. 25. 00:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem. Csak a férjem is dolgozik, anya pedig kitalálta akkor, h ő még nem olyan öreg (de már nyugdíjas) és menjek vissza én is dolgozni, ő meg majd elbabázik. Ha muszáj lett volna visszamennem, akkor úgy két éves koráig inkább anyura bíztam volna... de végső esetben a bölcsi sem rossz hely, csak otthon azért egy gyerekre egy felnőtt sztem jobban tud figyelni.
2013. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
fél éves kor alatt nem nagyon vesznek be bölcsibe gyereket. De gondolom ezt a pár hónapot a tartalékaidból még kihúzod, meg az apukána is perkálni kell.
2013. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!