Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy késő őszi baba ruhatára...

Egy késő őszi baba ruhatára miből áll? Mi az ami feltétlenül kell? Milyen nyereményjátékra! Kuponokra érdemes rámozdulni?

Figyelt kérdés

Első babám tavaszi volt,nagyon szép idő volt már mikor kijöttünk a kórházból,most október végére várom,s nem igazán tudom mi kell majd,persze ez egyenlőre tájékozódás.

A másik dolog például,hogy mivel nemigen tud örökölni a nagytól a pici(akkor még nem terveztünk másodikat és nagy részét a dolgoknak eladtam)tudom mik voltak számunkra fölöslegesek de vannak új ötleteim,hogy mi az ami jó lenne ha lenne.És érdekelne melyek azok a nyereményjátékok vagy babás oldalak ahol pontokkal kuponokkal jó áron esetleg ingyen be lehetne szerezni jó minőségű játékokat esetleg pelenkázótáskát,babaápolási dolgokat stb. Mert pl tezveszen látom hogy Bepanten stb márkájú pelenkázótáskát árul az illető,gondolom azt vagy ajándékba kapta termékhez vagy nyerte..



#kupon #őszi baba ruhatára #babás nyereményjátékok
2013. márc. 27. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Október elején született a fiam, akkor még nagyon jó idő volt, 20 fokok is voltak. Szerencsére 56-os bundazsákot nem vettünk, a 62-es karácsonyra már kicsinek bizonyult, a 68-ast már most elcsomagoltam, de látod térdig érő hó van. A feje is sokat nőtt, 5 hónaposan a 4. sapkát nyúzzuk. Pulcsiból elég 1-2, itthon mivel 23 fok körüli a hőm., így nem kell nagyon beöltöztetni. A szokásos body, hosszú ujjú poló, melegítő, vagy rugi (mi azt éjjelre pizsinek - a hálózsák meleg volt neki). Az ünnepekre 1-1 nadrág, szép poló, pulcsi.
2013. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!