Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei-tai-val meddig hordhatom...

Mei-tai-val meddig hordhatom elöl?

Figyelt kérdés
3 hónapos és 7 kilós a babám. Azt mondják 3 hó felett ajánlják a mei-tai-t, viszont 7 kiló felett már nehéz elöl hordozni a mamának. Akkor csak háton hordozhatom?
2013. márc. 27. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Jó kérdés...én úgy olvastam valamerre, hogy 7-8 kg-tól már nehéz az anyukának, hordozónak az elöl hordozás...viszont egy 3 hónaposnak még sokkal jobb az elöl hordozás...szerintem nyugodtan hordozhatod elöl 8-8,5 kg-ig...addigra már elég nagy lesz talán a háton hordozáshoz.

Én is 3 hónaposan vettem, de a fiam 5 hónapos korára nőtt bele egyáltalán az egészbe, addig a kis lábát nem is tudta annyira terpeszbe rakni, ki se lógott belőle a lábacskája :) Most lassan 6 és fél hónapos lesz, 7 és fél kiló, így már szeret benne lenni...egyértelműen még elöl hordozom én is!

2013. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam 16 hónapos és 11 kiló és még elöl hordom :)
2013. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszonylag sokáig hordtam elől, 11 kilós volt, utána kötöttem hátra, szerintem, ha bírod hord elől.
2013. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!