Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cybex Juno-Fix? Szereti a...

Cybex Juno-Fix? Szereti a babátok? Nem zavarja elöl a védőpajzs?

Figyelt kérdés
Ill. kényelmes a gyerekülés, meg vagytok vele elégedve?
2012. dec. 17. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Nem venn meg, néztem annó, a gyerek útközben semmit nem tud tőle csinálni! Sem játszani, sem enni, valamint ha hánÓs mint az én lányom, +1 dolog amit mosni kell...
2012. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem fontos, hogy nem tud benne játszani, meg enni a kicsi. Az autó se nem játszótér, se nem étterem. Enni amúgy sem tanácsos egy babának, gyereknek (sem) mozgó járműben, amennyit meg játszhat az autóban, annyit tud is pajzzsal is.

Én most tervezek egy ilyen kategóriájú gyerekülést venni és valószínűleg a Juno-Fix lesz a nyertes, mert kategóriájában kimagasló értékeléseket kapott minden szempontból. Ár/érték aránya is kiváló. Hogy mennyire fogja szeretni a gyerek, azt nem tudom, de többet ér nekem, hogy biztonságban lesz. Ha utálja, akkor majd megszereti. ;)

Az egyetlen hátránya, amit olvastam róla inkább az, hogy nagyon bemelegszik a csemete benne, ami télen nem gond, nyáron meg ott a légkondi legrosszabb esetben, meg a sötétített, UV fóliás hátsó ablak.

2013. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!