Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már ki van fehêredve...

Ha már ki van fehêredve a fiam felső ínye elöl az első pár fognál kb. mikor várható hogy kibújik/a fogacskája?

Figyelt kérdés

Még nincsen egy foga sem,viszont neki nem alul hane felül van teljesen kifehêredve az inye

Ti babáitoknál onnantól menyi idő volt?


Az inye teljesen fehér latszik neki a középső ket fog tepjesen az inye alatt.

Alul viszont nem fehér

Az baj ha nem az also bujik ki először?

5hónapos egyébként



2013. márc. 27. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, ha nem a hagyományos sorrendben jönnek, innen lehet 1 hét is és lehet több hónap is, nem folyamatosan nőnek, növekszik egy kicsit, majd megáll akár hónapokra is, majd ismét beindul
2013. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Helyesbítek a felső inye alatt latszik teljesen a középső 2 fehér fog..atlatszik az inye alatt

De az inyenel recét nem erzek

2013. márc. 27. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elsőre is így értettem, akár hónapok is eltelhetnek, mire kibújik
2013. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hónapok???? :O

Én meg már reménykedtem hogy hetek múlva kint lesz talán...

2013. márc. 27. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A lányomnak 4 hónaposan volt ilyen az ínye,látszott a fogacska,de nem volt bordázott,most 12 hónapos,és még mindig nincsen egyetlen foga sem...úgy hogy sajna lehet,hogy tényleg hónapok fognak eltelni,míg elúbújik.Én már nagyon remélem,hamarosan kibújik,már egy ideje bordázott,bemélyedés van az ínyén,és szenved is vele rendesen,főleg éjjel.
2013. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor én megnyugtatlak, nálunk pár nappal később kint volt a fog (amikor már átlátszott a fog az ínyén).
2013. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!