Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy ilyen sokat alszik...

Baj hogy ilyen sokat alszik nappal is 3hós babám?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett sokat alszik.Max. egy órát bír fent lenni napközben aztán alszik tovább.Szopik szépen és hízik is.Amíg fent van mosolyog nagyokat,meg gagyog!Aztán elálmosodik és a következő evésig alszik!Fél 7 körül fürdés,vacsi, éjjel egyszer kel csak!
2013. márc. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a babák nem egyformák

szépen hízik, kiegyensúlyozott, mit vársz még?

Nyugi, tök jól fejlődik. A lányom fent volt 2 étkezés között elég sokat egészen születésétől, ma sem túl jó alvó 5 évesen, a fiam viszont átaludta az első 5 hónapot, csak enni ébredt fel, soha nem volt gond az éjszakákkal, egy kezemen meg tudom számolni, hogy 3,5 év alatt hányszor kellett éjjel bemenni hozzá, általában ilyenkor másnapra le is betegedett, tehát már lappangott benne valami nyavalya.

Addig, amíg szépen fejlődik, semmi baj nincs a sok alvással, neki most erre van szüksége.

2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, én épp így képzeltem el egy babát, de a lányom nem aludt igazán napközben.

Szerintem teljesen normálisan csinálja a babád, és idővel úgyis egyre többet és többet lesz fent.

2013. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egy kicsit aggódtam,hogy túl sokat alszik.
2013. márc. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!