Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg perego Pliko p3 vagy Peg...

Peg perego Pliko p3 vagy Peg perego aria? Nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk p3 compact van, nagyon szeretjük. Könnyű vele közlekedni, a kifejezetten nagy 9,5 hónapos fiamnak is kényelmes és jól néz ki.
2013. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mennyit kell cipelned. Ha sokat, akkor Aria, mert az jóval könnyebb. Ha nem sokat, akkor Pliko, mert az komplettebb. Én rengeteget cipelem (4. emelet, lift nincs, földszinti babakocsitároló nincs), ezért vettük az Ariát. Különben nagyon meg vagyok vele elégedve, már a 2. gyerek nyúzza és semmi baja. Jól irányítható, jó kis kocsi. Dönthető annyira, hogy 7 hónaposkorától simán alszik benne (elötte másik kocsink volt, az vízszintesig dönthető). A csomagtartója jó nagy és sokat bír.
2013. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!