Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra lesz jó nekünk a...

Mikorra lesz jó nekünk a 68-as méret? Mikor indul meg a baba hossznövekedése igazán? Kislányom 5 hetesen-márc 21-én 56 cm-re mérték,52 cm-el született.

Figyelt kérdés
Sajnos még a 62-ek közül jópár darab elég nagy rá--a pamut pizsoma szerű rugik annyira nem, inkább a plüssök, meg az ilyen nadrágos szettek, az 56-osok főleg rugik meg már kicsik neki. Mikorra lesz neki jó a 68-as méret? Sajnos sikerült 68-as napozókat beszereznem.( Kicsit szomorú vagyok, hogy úgy néz ki nem adhatom rá nyáron.

2013. márc. 28. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, siman rafogod! 52-vel szuletett a kisfiam. Mar 68ast hord, 3,5 honapos. Rohamosan noni fog! :)
2013. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én fiam 58 cm-rel született,4 hónapos,és most 66 cm.

úgyhogy szerintem a napozók bele fognak férni :)

de amúgy ez teljesen változó,mert a lányom volt amikor épp hogy csak 1 cm nőtt,de volt hogy 2-3 is egy hónap alatt.

2013. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.Hihetetlen gyorsan nőnek!A napozókat simán nyáron tudja hordani..lehet addigra már kicsi is lesz...

Egyébként meg nem baj ha kicsit nagyobb!!Szerintem.Én simán adok 68-as bodykat most a fiúkámra, pedig jelenleg 62-es a mérete.Őket nem igazán zavarja ha lóg rajtuk a ruha..és itthon amúgy se divatbemutatózunk! :)

2013. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom 54 cm-vel született, 4 hónaposan pedig 68-as méretet kezdett hordani, és ezt utána jó pár hónapig hordta.
2013. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom 50 centivel született, 7 hetes koráig hordta az 56-os méretet. Aztán a 62-est kereken 2 hétig. És onnantól, vagyis 9 hetes korától kellett a 68-as. Nyárra, 4 hónapos korára meg a 74-es.
2013. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hósan kezdte hordani a 62es méretet,kb 4 hós koráig,majd pár hétig volt jó neki a 68as mert szinte átugrotta és a 74est hordta majdnem egy éves koráig.
2013. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 53 cm-vel született, most közel 5,5 hósan a 74-est hordja. Lányoknál ez kicsit lassabban, karcsúbban megy. :-))

Sok függ attól is, hogy új vagy használt, mert én is kaptam olyan (sokx mosott) nadrágot, amit méretszámozás szerint már nem tudtunk használni. Azóta inkább összemérem a hosszát és úgy szortírozok.

2013. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!