Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. ik héten 1900g-ra mérték...

30. ik héten 1900g-ra mérték a babát. Ez megfelelő méret? De viszont a hasam kicsi, és állitolag kevesebb a magzatviz, lehet azért, mert nagy a baba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. héten volt a babám 1990 gramm,nekem is kicsi a hasam,mindenki azt hiszi,hogy olyan 6 hónapos vagyok.Szerintem ha gond lenne,akkor szóltak volna.
2009. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A táblázat szerint az 1900 g egy kicsit nagy a 30. hétre, de mint tudjuk a végén már ezek csak irányadó adatok + az uh-s gép nem teljesen megbízható súlymérésben, mert csak kalkulál az adatokból, nem mér ténylegesen. Ha egy kicsit hosszabb a baba lába (ami előfordulhat, mert a felnőttek sem egyforma méretűek)akkor nagyobb súlyt mér... Ne aggódj! Ha baj lenne, a doki mondta volna. A hasméret meg teljesen szubjektív. Akivel szülésre felkészítőre járok, 3 héttel előttem jár és akkora a pocija, mint nekem volt 18 hetesen és minden rendben van vele meg a babájával, sőt még testalkatra is hasonlók vagyunk. Ne aggódj! Boldog babavárást! 30 hetes kismami
2009. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a 32. héten 1900 grammot becsültek és azt mondták nagy baba lesz. Szóval ezek a becslések egyáltalán nem megbízhatóak. Csak nagyjából láthatjuk hogy szépen gyarapodnak az idő haladtával. A hasam nekem sem nagy, viszont a magzatvizem teljesen normális mértékű.
2009. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!