Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero Baby Soft nektek...

Libero Baby Soft nektek mennyre vált be? Most 2-eset használok. Comfort fit (4,5,6) méret miben fog különbözni a Baby Softtól?

Figyelt kérdés

Baby Softnak tetszik a külseje, nem túl kemény..

Comfort fitnél már nem értem, hogyan vannak a mértek Honnan tudom hányas méretű pelust kell venni?A3-as 5-8 kg-ig van,a 4-es 7-14 kg-ig. Egy 7-8 kg-os babára hányas méret való?



#Comfort fit
2013. márc. 25. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már 4-es jó lenne.
2013. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az elején Pamperst használtam, 4-s ig,mert akkor még jó volt az ára, és a babám bőre nagyon érzékeny volt fertőzés miatt.Aztán Müllerest 4-st, 4+ mert nagyobbak a méretek.Aztán mivel jó árban volt a Libero és kuponom is volt(Dm), így vettem először 6-st, aztán 5-st. Az 5-s nagyon super, jó vékony, puha. nekem ez a lényeg.Éjszakára viszont már kevés a nedvszívója, akkor 6-s adok rá.(vastagabb)Mindkettőből a Comfort fittet adom.

A méretek a babától függenek. Az enyém magas, széles csípőjű, de nem pocakos és kerek fenenkű, így én a ráírt kezdőkg-nál előbb váltok általában 1-2kg( a baba súlya)-mal. Tehát most 6 hós,72 cm és 8800g körül van, így a 10kg-tól induló 5-st használjuk, már 2 hete.Nálunk a szélesség és a fenékméret a mérvadó. A pampersből vettem még 4+-t, de kisebb volt mint a Liberós.

2013. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4-est venném már,a lányom combos volt kiskorában is és bizony 7kg volt mikor a 4-esre váltottunk.

9,5kg volt mikor az 5-ös Liberót kezdtük,majd 12kg volt mikor a 6-ost.

4-es méretig Pamperst,Babylove pelust használtunk,majd az 5-ös mérettől volt a Liberó.

Most nappal 6-os Liberó,éjjel 5-ös Pampers Active Girl bugyipelus van,mert ez nem mozdul el a nagy forgolódásban,amit éjjelente levág és jól bírja a sok pisit is.


Egyébként mindig a következő méret legalsó határánál váltottunk pelust.De sokban függ ez a baba alkatától,hiszen egy vékony,hosszú babára sokkal tovább jó az adott méret,míg egy combos-hasasnál már hamarabb kell váltani.

2013. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!