Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni? Kisfiam...

Szter3 kérdése:

Miért nem akar aludni? Kisfiam most lesz 3hónapos, kb. egy hete csak úgy hajlando elaludni hogy ringatjuk, fürdés után eszik ha lerakom az ágyába sír, kivesszük elringatjuk, ahogy vissza teszem az ágyba sír. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Sírni meg nem hagyhatom,mert sajnos köldöksérve van.
2013. márc. 28. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegényke...Hát kitartás kell hozzá az biztos!nincs más választás szerintem ringasd tovább!énekelj neki,beszélj hozzá!Puszilgasd,Egyszoval nyugtatgasd!
2013. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a pocakja i fáj, vagy csak ennyire ölbe baba (nekem 2 van, egyik mindig szívesn nézelődött kiságyból, elvolt a játszószőnyegen, másikat meg egész nap cipelni kellett).

A sírni hagyás amúgy is hülye módszer- SZERINTEM. A legegyszeűbb talán az lenne, ha vennél egy hordozókendőt, úgy ringatod, nyugtatja a testközelség, de nem szakad le a kezed, és mivel szabadon van, tudsz csinálni ezt- azt.

2013. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat....nem pocifájos inkább szereti ha kézbe van,de csak este hál isten,remélem azért túl leszünk ezen mert este 10 és éjfél körül alszik csak el az ágyába :(

A hordozókendő jó ötletnek tűnik,kifogom probálni

2013. márc. 28. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=GZ6JZ2Bdrh8 Ez is jó módszer lehet. Sok sikert és jó egészséget nektek.
2013. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. márc. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!