Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom kb.4 napja fürdés...

Kislányom kb.4 napja fürdés után/ahogy kiveszem a vízből/nekiáll torkaszakadtából ordítani. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan szinten ordít,hogy néha alig vesz levegőt.Már nagyon kivagyok.Amióta lázas volt azóta csinálja és jön a foga is.Lehet a fogzástól ilyen vagy ez egy ilyen korszak?6 hónapos.Mit csináljak,hogy ezt abbahagyja?
2010. jún. 6. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fázik, de nagyon? Próbáld meg hogy megmelegíted a törölközőjét (bár már nincs fűtés, tekerd mondjuk magad köré) és rögtön körbe tekered és mikor már kicsit megnyugodott kezded el öltöztetni meg törölni
2010. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 1xűen szeret fürdeni és nem jó néven veszi, hogy kiveszed. A fiam is ilyen, de mostanában kezd már "komolyodni', csak kicsit pityereg. Ilyen helyzetekre lehet jó a cumi..... ;)

2010. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És esetleg az,hogy tetszik neki a pancsolás és csak azért van a hiszti mert nem akar kimenni... :)
2010. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én mindig a szájába dugom a pipát, ahogy becsavarom a törölközőbe, aztán nincs baj. És még én a hősugárzót használom a fürdőben.

De sok minden lehet. Fáradt, fázik, szeret fürdeni, nem szeret öltözni, éhes, álmos... Én folyamatosan beszélek hozzá, hogy eltereljem a figyelmét és be szokott válni.

2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig is volt egy kis sírás ha ki lett véve a vízből,meg ha öltöztetve lett,de ez a mostani szerintem más"ORDÍT" és alig lehet megnyugtatni.Akkor ez nem lehet a foga miatt?
2010. jún. 6. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 4 hós, nincs még foga, de nem hinném, hogy lenne a fürdés és a fogzás között összefüggés. Vagy hogy gondolod? Lehet, hogy ez egy ilyen időszaka. Nálunk most a sikítás van, én attól vagyok kész, én írtam ki azt a kérdés, most este.
2010. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miután felöltöztetem,még akkor is ordít sőt alig bírom cicire tenni annyira ordít.Miután rákap a cicire abbahagya és evés közben elalszik.
2010. jún. 6. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor éhes, nem?
2010. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja 2 napja! Szintén 6 hós. Eddig nagyon szeretett pancsolni, de már a vízben elkezd nyavalyogni, miután kiveszem, meg egyenesen ordít. Tegnap még szopizni sem akart utána, annyira ordított. Nem tudom, mi lehet ez.
2010. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát nálunk is hasonló a helyzet, kb. születése óta. Volt már pár jobb hét amikor azt hittem végre vége, aztán kezdődik újra. Nem tudom mennyire élvezi a fürdést néha jól eljátszik a kacsákkal, vagy együtt fürdünk, de nem látok túl nagy lelkesedést sem. Onnantól kezdve, hogy rárakjuk a törölközőt ordít addíg míg cici nem kerül a szájába. Nem szeret öltözködni, meg hogy egy helyben kell maradni a pelenkázáshoz... Nem hiszem, hogy a fogzással összefüggésben van, az én babám is 6 hós és még nincs kint foga, de már nagyon nyálzik, rágcsál. Néha sikerül játékkal elterelni a figyelmét, vagy a tükör előtt állunk fél órát, azt szereti. Amúgy egész nap tök nyugodt, aranyos baba, de fürdés után... nem értem, én is várom a tanácsokat.
2010. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!