Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam pöcörőjét fürdés után...

Kisfiam pöcörőjét fürdés után megnéztem, és próbáltam felhúzni rajta a bőrt (már egy ideje nem csináltam), ahogy felhúztam a bőr alatt valami kidudorodott olyan mintha ér lenne, de fehér színűnek tűnt, mi lehet? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az elején azt a ,,nagyon jó" tanácsot kaptuk, hogy nem kell visszahúzni fürdésnél.

Nah ez így is volt, egész addig amíg gyanús nem lett, hogy eléggé piros.

Egy hajszál választott el a ronda gyulladástól.

Ekkor mondta a gyerek doktorbácsink, hogy igenis minden fürdésnél, ha már egy picit felpuhult a bőr, akkor vissza kell húzni és tiszta vízzel meg kell mosni, ugyanis bármi alá kerülhet és csúnyán begyulladhat és begombásodhat.

2012. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 éves múlt.

Lehet, hogy vmi gyulladás? Nem mondta, hogy fájna neki. Csak miután jó pár percig nézegettem, de akkor is inkább azért, hogy hagyjam már abba.

2012. aug. 12. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

pöcörő :D

szóval a dokino nekunk azt mondta, hogy amig nem szobatiszta, ne huzgaljuk.

elrontottam, mert utána se huzgaltam :( (egy fel evig kb).

elmendtek a dokibacsihoz, kentek, szepen feljott, es sok feheres cucc volt odaülepedve, szepen letisztitottak.

nem lehet, hogy a tietek is ilyen?

hogy nem oda tartozik?

2012. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel kentétek, hogy szépen feljött? Gyerekorvoshoz vitted vagy urulógushoz?
2012. aug. 13. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Még első vagyok.

Nekünk nagy mázlink volt, mert egy hajszál választott el a ronda gyulladástól.

3 napig Betadine oldatot kellett rácsorgatni és elfújta a gyulladást.

Azt mondta a doki, hogy még gombásodást is lehet tőle kapni.

Hangsúlyozom, férfi doki!

Még csodálkozott is, hogy miért ne kéne rendesen megmosni!

Egyébként nekünk azt mondta, hogyha letapad a bőr, akkor van egy eljárás amivel bizonyos korban tágítják, de arra már nem emlékszem hogy mikor.

Biztos mindenkinél volt olyan sok és híg széklet, hogy előre is ment belőle. Miért ne kéne rendesen mosni?

Hiszen a bőr alá is kerülhet bármi, főleg ha utána pisil még egyet a picur.

2012. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sebeszhez vittuk, de igazabol nem kellett volna, a hugaval amikor dokinal voltunk irt fel ftorocortot, 2 hetig kentuk,begyulladt (tudtuk,mert benne volt a leirasban,nem fajt meg semmi,csak picit duzzadt volt),kamillasfurdo par nap alatt megoldotta
2012. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(ja a sebesz is ua irta fel mint a dokink)
2012. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!