Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki a véres széklet?

Hogyan néz ki a véres széklet?

Figyelt kérdés
Alvadt vér,vagy véres nyák van benne,és a pelust milyenre fogja be?Bocsi a hülye kérdésért,de első gyerek,és nagyon aggódom.
2013. márc. 28. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk néhány tűhegynyi vérpötty volt a kakiban. mire elvittem a dokihoz megmutatni, már nem is látszott. tejallergia miatt volt
2013. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Milyen a széklete? Miből gondolod hogy véres? Mennyi idős a gyerek?
2013. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam székletében nagy véres nyák volt (összetéveszthetetlen), a pelust nem színezte meg.
2013. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, bocs: de minden véres széklet más. Mibőlgondolod, hogy véres a széklete?
2013. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Esetleg sárgarépa,és alma főzeléktől lehet fekete illetve bordósabb gubicskák?
2013. márc. 28. 12:08
 6/9 A kérdező kommentje:
7 hónapos,és már pár napja ilyet produkál,de ma nagyon bujós,és mintha a hasa fájna,de az is lehet,hogy a foga.
2013. márc. 28. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi!!! Ez 99% hogy nem véres. A friss vért biztos hogy felismernéd, mert az általában kicsit nyálkás és élénk piros. Ha nem friss vér az pedig fekete és kenhető, nem bogyós, és a gyerek általános állapota is rossz. Ezt tuti valamilyen kaja színezte meg. Nem evett vastartalmú dolgot, esetleg tápszer vagy tejpép ami vasat tartalmaz, vagy spenót, cékla, sóska, esetleg csokoládé? Ezektől mind lehet bogyós és sötétebb a széklet, de az nem véres. Én is ilyedtem meg így, de nem volt gond. Ha meg ráadásul nincsenek hasi fájdalmai a gyerkőcnek akkor teljesen megnyugodhatsz.
2013. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mármind ijedtem meg. :)

Ha bármi vérezne a hasában akkor nem bújós lenne hanem üvöltene.

2013. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tejpépet eszik ami gabona és banán körte keverék.Nem rég kezdtem a hozzátáplálást,és még ne eszik tul sok mindent.Céklát még nem kapott az orvosunk modta,hogy még várjak vele.Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!