Ez lehet fogzás?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hetes és pár napja nagyon nyűgös. Már rég óta nyáladzik, most meg már tömi a kis öklét a szájába, meg a játékokat is akarná, csak még azokat nem tudja megfogni rendesen. Enni se eszik rendesen, 120 ml-t is csak szenvedéssel tud megenni. Játszik a cumival, meg ütögeti az üveget. Most meg zöldes volt a széklete estére. Hőemelkedése nincs, nem is taknyos. Ja és átaludta az egész napot, máskor meg alig alszik 1-2 órát. Az ínye még nincs megduzzadva, de ez lehet fogzás?

2013. márc. 8. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ököl tömés életkori sajátosság.Zöld székletet nem hallottam,hogy az fogzástól lenne.Higabb esetleg több alkalommal történő székelésről igen,az jellemző.Fogzáskor a gyermekek kevesebbet alszanak vagy többször ébrednek mivel szegényeknek fáj,zavarja.Nekem amit amit leirtál inkább valami lappangó betegségre utal,de lehet,hogy semmi baja a kislányodnak.Tápszeres vagy anyatejes?
2013. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt. Tápszeres baba.
2013. márc. 8. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogzástól nem szoktak a babák aluszékonyak lenni, inkább frontérzékenységre tippelek. A nyűgösség, nyálzás, rágás mind a fogzásra jellemző, ja és a nemevés is (mondjuk a fiam eszik rendesen akkor is, de neki hőemelkedése van, és nem alszik rendesen mert fáj az ínye). Tápszeres babáknál nem tudom hogy a zöld kaki mit jelent, ha sokáig fennáll, kérdezz meg egy orvost.
2013. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én is lappamgó betegségre gondoltam rögtön, csak nem akartalak megijeszteni....
2013. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az az igazság, hogy orvoshoz nem szívesen vinném, mert itt mindenre azt mondják, hogy normális. (Anglia)De azt se akarom megvárni, hogy komolyabb baj legyen. Titkon reméltem, hogy mindezt a fogzás okozza, de úgy látom mégis be kell majd vonnom az orvost, ha rosszabbra fordulna a dolog.
2013. márc. 8. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!