Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat?...

Mivel fürdetitek a babátokat? A vízbe teszitek a fürdetőt vagy a baba testére kenitek? Habfürdőt használtok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a vizbe teszem Johnsons fürdetöt.

És plussz hajàt mosom külön samponnal.

2009. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én az első 1.5hónapig,csak napraforgó olajjal töröltem át a hajlatait,majd pedig sima vízzel megfürdettem.A2-dik hónaptól babe tusfürdőt használunk amit rákenek,majd lemosom.A fejére pedig baba koszmó elleni sampont,mert van egy kis koszmónk.2hós 1hetes baba anyukája.
2009. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3hónapos koráig gyógyszertári fürdetőt használtam,bele a vízbe,majd Gabi jó éjszakát fürdetőt,szintén a vízbe teszem(10,5hónapso)
2009. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gabi Édes Álom vagy Johnson's Top-to-toe wash, hajára Johnson's búzacsírás sampon.

A bőrére kenem. Mióta mászik, olyan szutykos, mint egy kis malac, az udvaron túrja a földet, a hajába keni evéskor a kaját,...stb. :D

Sima vizes pacsálással le se tudnám vakarni róla a piszkot! Jól át kell sikálnom minden este. :)

10,5 hónapos.

2009. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetes a kislányom. Gyógyszertári fürdetőt használunk. És a kis kezeire, lábaira, mellkasára, nyakára, fülei mögé kenek egy kicsit, aztán azt a vízben lemossuk. A hajára egyelőre még semmit nem használok, csak sima vízzel mosom meg minden nap.
2009. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fürdető kesztyűt használok, arra teszek fürdetőt (gabit vagy johnson's-t) és ezzel törlöm át a babát tetőtől talpig, a haját és a popsiját külön megmosom kézzel.

2009. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én egy picit rakok a Babe fürdetőből a vízbe és gyógyszertári fürdetőkrémet kenek a testére babámnak. Arra gondolok lehet így egy kicsit sok.
2009. szept. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!