Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Primőr zöldség-gyümölcsöket...

Primőr zöldség-gyümölcsöket adtok babáitoknak kezdő hozzátápláláskor, vagy inkább üvegeset a néhány megengedett termékből (brokkoli, cukkini, z. borsó, spenót)?

Figyelt kérdés
Ezek tele vannak vegyszerrel, hogy látjátok, a Ti védőnőitek mit mondanak? Persze a sárgarépát és az almát is meg kell nézni honnan jön, mert már az is primőr.
2013. márc. 29. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megveszem a zöldségesnél, aminek meg nincs szezonja, azt mélyhűtve. Az én védőnőm szerint teljesen mindegy.
2013. márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Zöldségesnél megveszem,ami meg még nincs és árulnak fagyasztva,akkor azt. Ami pedig egyáltalán nincs azt veszem csak bébiételben. Az én védőnőm is azt mondta,ennyire ne vigyem már túlzásba az aggódást,nyugodtan vegyem meg,ebből nem kell problémát generálni. Úgyhogy hallgatok rá,két gyereke van és 3 unokája,azért valamit csak tudhat =)
2013. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem parázok rá. Ami nincs pl. őszibarack azt megveszem baba kajában. A többit: sütőtök, krumpli, répa, brokkoli, cukkini stb. ezeket megveszem a zöldségesnél és kész. Azt se nézem meg honnan származik, mert tök mindegy. Akármit ráírhatnak.
2013. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megnézem, mivel amiből csak lehet magyart veszek, főleg piacon vásárolok, termelőtől . Ami nem idény gyümölcs: bébiételben veszem, de a zöldséget, húst nem, mert abban nem eszi meg.
2013. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!