Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Brokkolit, cukkinit és paszter...

Brokkolit, cukkinit és paszternákot mikor lehet bevezetni a babák étrendjébe?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos a kisfiam (tápszeres). Répát, krumplit, és a sütőtököt már bevezettük. Most szeretném a brokkolit, a paszternákot, és a cukkinit is.

Hogyan készítsem el ezeket?



2012. szept. 19. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A védőnőtől kapott táblázat szerint 6-8 hónaposan lehet. 4,5 hónaposan én azért még várnék vele. (Az én fiam is tápszeres volt, de csak 6 hónaposan vezettem be ezeket). Én a pasztinákot illetve a petrezselyemgyökeret répával és krumplival összepároltam, leturmixoltam, és petrezselyemzölddel ízesítettem. A brokkolit és a cukkinit is főtt krumplival sűrítettem. A cukkinihez tettem kaprot is. (A táblázat szerint petrezselymet és kaprot is kóstolhat 6-8 hónaposan)
2012. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!