Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon csak a foga miatt van...

Vajon csak a foga miatt van hőemelkedése?

Figyelt kérdés

Napok óta alig alszunk éjjel,sírva ébred,van hogy óránként,estére hőemelkedése lett,éjszaka a legmagasabb hőfoka levonva 37,8 volt. Most reggel 37,3. Felhívtam a dokinkat,aki azt mondta,ha nem jelentkezik más tünet hozzá,akkor "csak" a foga lesz. Van itthon minden,ha esetleg beteg lenne,mert 4 hete volt léguti betegsége és akkor felszerelkeztem mindennel (orrcsepp,viburcol,lázcsillapító kúp,szirup stb.) Azt mondta a doki,hogy hívhatom hétvégén is,ha bármi van.

Be van duzzadva az ínye,de mást nem látok. Szerintetek? 6 hónapos


2013. márc. 29. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem is fogacska lesz

előfordulhat, hogy kisebb lesz az étvágya. figyeld a pelusát: ha kicsit hígabb, vagy több a széklete, akkor szinte biztos, hogy 'csak' a foga

próbáld meg itatni minnél többet a hőemelkedés miatt, meg most több nyála folyik el. adj neki hűtős rágókát és kemény műanyagot, azt rágcsálja.

de kenheted dentinox-xal is.

nekünk ezek váltak be.

kitartás!

egy 6 fogacskás kisfiú anyukája

2013. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak (9 hónapos) most jön az 5-6. foga, eddig minden alkalommal napokig hőemelkedése volt, plusz folyt az orra, vagy köhögött. És minden alkalommal nyűgös is, és többször van széklete. Ez mind a fogzással jár, én is mindig megijedek, rohanunk dokihoz, aki mosolyogva közli hogy ismét fogzik a gyerek. Tegnapelőtt még vizeletmintát is vittem... Lehet hogy csak 2-3 nap múlva bújik ki a babád foga, de már produkálhat ilyen tüneteket. Azért figyelgesd, nehogy más baja is legyen.
2013. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugtattatok. Még csak anyatejet kap,meg alma pürét,de a napokban megfogta a székletét,lehet ma nem adok,mit itassak vele? Egy kis vizet? Nem sokat eszik,hamar kiköpi a cicimet és sír,szegény. Dologéllel kenem neki,de az se hat örökké. Pár napon belül kifog bújni szerintetek? Éjszaka a legrosszabb nem tudom mivel tudnék még segíteni neki.
2013. márc. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!