Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos szoptatott babának...

10 hónapos szoptatott babának mit adtok szilárdat?

Figyelt kérdés
Ötlet kellene csak, hogy ki mivel bővíti ki az anyatejes táplálást és naponta hányszor?
2013. márc. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

3- szor kapott enni ilyen idősen a tej mellett szilárdat.


Elég sokfélét. Én főleg a kismama babakonyhája köny alapján tápláltam hozzá (és utána gyártottam saját recepteket is)

2013. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.voltam, brokkolit, karfiolt, cukkinit, őadlizsánt, gyümölcsöket, johgurtot....
2013. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majdnem mindent.de tényleg, kevés kivétel van, azok majdnem mind azért tiltottak mert allergiás vagyok rá. Természetesen tej, méz ezek tiltottak 2 éves korig.
2013. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiam úgy tűnik bizalmatlan a szilárd étellel szemben és nehéz bármivel etetni. Néha kicsit kiborít, mert hallom, hogy éhes és mégsem hajlandó enni. A többivel semmi gondom nem volt.
2013. márc. 29. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Se pürét se darabosat nem eszik?Fiam is 3szor eszik szoptatás mellett.A korának megfelelőeket,sajt,joghurt,zöldségek,gyümölcsök,bolognai,sajtkrémes kenyér,tejbegriz rizstejből,húslevesből hús,répa,krumpli,zöldség.Tökfőzelék,spenót,paradicsomos krumpli.
2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én 10 hósom, semmi pépet nem eszik :(


Viszont 9 hós korától a mi kajánkat eszi, igyekszem olyanokat főzni amit Ő is ehet, meg mi is!


Rakott kaják, sülthúsok, krumplipüré, sültkrumpli,rizs zöldséggel, pároltzöldség, a rántott zöldségeket, főzelékek (de rendesen elkészítve,mert máshogy nem evett belőle) levesekből bármi (húsleves,tárkonyos levesek, máj- grízgombóc levesek,paradicsimleves...)

Reggeli meg vajas kenyér sonak paradicsim, vajas kalács,májkrémes kenyér, sajtkrémes kenyér, sajt,


joghurtok, pudingok, gyümölcsok (de kockázva,vagy harapja)

Szóval nálunk mi eszünk úgy ahogy Ő ehet! :)


A kedvence a bundás kenyér!(csak sárgájából persze)


10 hós és tegnap jött ki a 7.foga

2013. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak!
2013. márc. 29. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposom naponta 2-3-szor eszik szilárdat, gyümölcsöket, illetve abból kap, amit mi is eszünk. Leveseket, beleturmixolva a zöldségeket, főzelékeket, kapott már tojást, tejet, naponta elrágcsál egy kiflit. A két nagyobbot is így etettem. Nem főzök semmi káros adalékkal, nem használok ízfokozót és hasonlókat, így bátran adok neki mindent. Természetesen mellette szopizik elég sokat.
2013. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!