Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is ideges, akaratos a...

Masnak is ideges, akaratos a babaja? Mit csinaltok vele? 4 honapos a kislanyom.

Figyelt kérdés
Nagyon akaratos es ideges tipus.Pl.Jon a foga es nincs kedve semmivel jatszani fel perc es sir.Tomi a szajaba ha nem sikerul sir.Nagyan akaratos.Fogni akarja a cumis uveget amit persze csak lok ki ezzel a kezembol.Es meg sorolhatnam.
2009. szept. 19. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


És még én azt hittem, hogy az én babóm hisztis meg akaratos... de a tiédhez semmiség, amit csinál. Nálunk csak ha nagyon éhes, vagy nyűgös ,akkor megy át rambóba, mozog keze lába, ordít, mint akit bántanak...:D

2009. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek tükör. Téged tükröz vissza.TE sem engedted el az üveget. Akarta fogni, és nem adtad. Téged másol a gyermeked.

egyészen nagy koráig így lesz, kamaszkoráig.

Engedj neki, légy csendesebb, lágyabb, engedékeny, és puha! és figyeld őt - három négy nap után! Ha változik, akkor együtt kell változnotok. Próbáld felvenni az ő ritmusát, érezni, mintha az ő testében lennél! Ne azt tedd, amit elhatároztál, hanem figyeld őt, próbálj vele mozdulni, az ő napirendjéhez igazodni. Szerintem ezzel a módszerrel egy-két hét alatt lecsendesíthetnéd.

2009. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hihi, az enyémhez képest ez még semmi. :D

Az én egy évesemnek olyan akarata van, hogy csak na.

Egyszerűen mindennek úgy kell lenni ahogy ő akarja.

Bármiért képes kiverni a balhét.

A múltkor elvettem tőle a távirányítót, úgy üvöltött, hogy átjött a szomszéd hogy mit csinálunk.

2009. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tetszett.
2009. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
16.04-esnek igaza lehet. Nekem is nagyon akaratos és hisztis a fiam, és sokszor az örületben kerget vele. Emiatt feszült vagyok, de vannak napok amikor szeliden és viccesen próbélom a hisztijeit lereagálni és máris másképp reagál, és elterelődik a figyelme. Sokat küszködtem ezzel és rájöttem hogy tényleg ez a legjobb megoldás. Amikor ő kiakad, neked higgadtnak kell maradni és megnyugtatni őt.Akár egy témaváltással akár egy játékkal stb. Nálunk van amikor végképp szakad a cérna és semmi sem jó neki, akkor leteszem a szoba közepére és elkezdek pakolászni, és úgy teszek mint aki nem hallja őt, de közben végig ott vagyok vele, egy idő után elkezdi figyelni mit csinálok. közben mondom neki hogy nem szeretem ha ezt csinálja és ezért jobb ha minél hamarabb abbahagyja, de mindezt nyugodt hangon. És akkor elkezd figyelni és abbahagyja.
2009. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!