Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi a baj?

Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés
Kislányomnak pár napja hörghurutja van, kaptunk rá antibiotikumot amit szed is, és javulni látszik. Most délután hirtelen elkezdett ordítani mint akit nyúznak, csak akkor volt jó mikor fogtam és összemelegedett a hasunk mihelyst mozdultam már sírt. Ezért a hasára gondoltam. Adtam neki nurofent, és csak kicsit csitult a sírás máskor ez mindig segített akár mije fájt. mikor tisztába akartam tenni lángvörös volt az egész nunija meg a popsija. fogzásnál előfordult már ilyen na de közel sem ennyire. nem látom hogy jönne a foga viszont hasmenése van szerintem az antibiotikumtól. ti mit gondoltok? eléggé megijedtem.

2013. márc. 31. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mivel fáj a hasa és hasmenése is van, lehet, hogy valami vírust is elkapott! Menjetek be az ügyeletre! Szerintem az antibiotikum miatt lehet vörös a popsija vagy pedig a hasmenés miatt, kimarhatta neki!
2013. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most hogy már kicsit lenyugodtunk és a baba sem sír azt gondoljuk hogy fájt neki a popsi meg a nuni. amíg az nem volt vörös semmi baja nem volt biztos kicsípte neki és fájt. csak nem tudtam gondolkozni olyan ideges voltam. elindultunk ügyeletre akkor már megnyugodott úgyhogy vártunk kicsit most jobb a helyzet. köszönöm a válaszod!
2013. márc. 31. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem azóta javult a helyzetetek, majd megírnád mi volt?
2013. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miután szellőztettük aranyomat meg kamillás vízbe fürdettem azóta minden okés, picit piros még neki de közel sem annyira! köszi az érdeklődést :)
2013. ápr. 1. 09:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!