Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a babam es nincs...

4 honapos a babam es nincs itthon tapszer, szabad-e a kicsinek rendes tejet adni ugy, hogy egy kis forrovizzel felengedem vagy mit tegyek, mert patika sincs nyitva?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 10:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sincs semmi bajom mert tejet kaptam,ahogy a nővérednek se....tudod több millio embernek sem...én tápszert adtam a babámnak,mert kellett,és sajna későn jöttünk rá hogy tejallergiás...na ezt nem kívánom neked,gondolj bele mi lett volna ha adok neki 4 hósan tejet???sose tudhatod hogy reagál a szervezete....

amugy én egy sima hétvége elött is megnézem mennyi van itthon...de tescoban és hasonlo helyeken is lehet már 1es tápszert kapni,nem csak gyógyszertárban.holnapig szerinted mi lesz ha nem adsz neki?csak almát meg kekszet?most kezdtétek a hozzátáplálást h 4 hós gondolom,nem hiszem hogy az emésztőrendszere díjazná h amit most kezdett kóstolgatni,egész nap azzal kell megbirkoznia a pocakjának.

2013. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
57%
ha nem életbevágó akkor ne ,de ha éppen az ehhalállal küzd akkor ne haljon éhen,am gondolnad kellett volna rá hogy el fog fogyni mert nekem is tápszeres a 3 hós babám,és mindig van itthon pluszba egy dobozzal ha netalántán elfelejtenék venni,de ez még nem fordult elő!
2013. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
66%
Ne adj neki tejet! Ha van szoptatós anya a közelben kérhetsz anyatejet addig, v ha valakinél van plusz tápszer kérj kölcsön holnapig.
2013. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg lehet valaki ilyen felelőtlen, hogy nem veszi észre, hogy elfogy a tápszer??


Egyébként kérdésedre a válasz: NE. ADJ. NEKI. Nem véletlenül mondják, hogy ne.


6- os, nagyon tetszik az irónia a fogalmazásodban.

2013. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy pénze nem volt rá. Most inkább segítsünk valahogy, akármit reagál, a baba miatt.


Adj neki almát, vagy banánt, az laktat. Keress egy patikát vagy ismerőst. Kérj kölcsön. NE adja neki tejet!

2013. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes,az ilyesféle provokatív kérdésre válaszolókat mindig lepontozzuk??!!Egy jó ideje figyelem már!!Mindig olyan a kérdés,amire tuti,hogy válaszolni fognak sokan,és a kérdező néha nem is jelez vissza a véleményekért!És megy a pontozás!Szánalmas egyének,akiknek sajnos már csak ez jutott!
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
59%
Ügyeletes patika mindenhol van.
2013. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
84%
Azert ne vallaljon babat ha nem kepes ellatni. Ocsem is kapott tejet kiskoraban,azota is tejallergias. Adj neki ha ugy gondolod jobban megeri h allergias legyen a babad mint az,hogy autoba ulj,buszra,vonatra szallj es elballagj az ugyeletes gyogyszertarba. A lustasagot csak le kellene gyozni a babadert. te vagy az anyja. Ha nincs penz tapszerre,kerj kolcson. De ne tomd meg sima tejjel. Tejpep sincs otthon?
2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
van pez csak hat aszt hitem hogy ma lesz nyitva patika meg nem tudom mert van hogy 1 hetig se eleg egy doboz tap
2013. ápr. 1. 13:05
 20/46 anonim ***** válasza:
53%
Igazi felelősségteljes anyuka vagy , gratulálni tudok csak!! Pelenka azért van ? Vagy majd betétet teszel alá? pffff
2013. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!