Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a babam es nincs...

4 honapos a babam es nincs itthon tapszer, szabad-e a kicsinek rendes tejet adni ugy, hogy egy kis forrovizzel felengedem vagy mit tegyek, mert patika sincs nyitva?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 10:09
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
59%

Taxi és irány a patika. Vagy egy éjjel-nappali és legalább tejpép.. de inkább tápszer.

Tejet semmiképp. Amúgy tényleg fura hogy ennyire nem figyelsz oda erre ünnep előtt váltani kellett volna ki tápszert.

2013. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Mit adtál neki?
2013. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
39%
Ha a válaszom le van pontozva akkor az az agyhalott aki lepontoz, aszerint mégis mit kéne adni neki?? Kíváncsi lennék..31-es
2013. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem el, hogy sehol nincs valami ügyeletes patika, ilyen nincs, ha valakinek valami életmentő gyógyszer kell, akkor azt hagyják meghalni? Nem hinném.

Borzasztó felelőtlen vagy, hogy megvártad, hogy elfogyjon a tápszer. Még ha nyitva is lenne ma a gyógyszertár, akkor is nagyon rizikós megvárni az utolsó adagot, és csak utána venni újat. Én mindig tartottam itthon egy tartalék doboz tápot, mert tudom magamról, hogy feledékeny vagyok, és így bebiztosítottam magam.

Nagyon sajnálom szerencsétlen babát. Az egyik legkárosabb táplálék, amit ilyen pici korban kaphat, az a tehéntej, de persze még mindig jobb, mintha éhen halna...

Azért légyszíves írd meg, hogy mit kapott a baba, mert a szívem szakad meg érte :(

2013. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
72%
Na megnéztem hol van ez a bizonyos hely ahol a kédrező lakik!!Szegedtől 20km-re!átjönne a határon(mert aki ilyen közel van,annak szokott lenni utlevele,vagy valakinek a családból)és ott van ügyeletes patika,tesco is ahol lehet kapni tápszert!!!ez tényleg lustaság,és csak a kifogáskeresés h nincs patika.De azota nem is nagyon volt itt a kérdező...
2013. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem már éhenhaltak, azért nem reagál a kérdező :)))))
2013. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem h ennyire tehetetlen legyen valaki...
2013. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
36%
ügyes....
2013. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
31%
nagyon szeretsz pontozgatni drága.. :D,mi lenne ha jelentenélek mostmár??
2013. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
48%
fáj az igazság,de már nem meri vállalni magát...
2013. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!