Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 13 hos. Pici kora ota...

Kisfiam 13 hos. Pici kora ota egyedul alszik,3honapja viszont annyira rosszul alszik hogy ejjelente soxor 5x6xebred inni (alltalaban tejet). Szornyen faraszto. Azon gondolokodom hogy milenne ha kozenk vannem a nagy agyba szerintetek?

Figyelt kérdés
kulon szobaban van nem messze tolunk ajto nincs,de allandoan rohangalok ejszaka mert ebred.
2009. szept. 20. 09:19
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem mind a kettő ilyen, bár előbb kezdték. Beengedtem a nagyágyba, nem is akart kiköltözni többé. Jó ez, ha elfértek. A nagy 5.5 éves, de még előfordul, hogy átsétál éjjel. Legalább nem nekem kell átmennem. De úgy készülj, hogy évekig probléma lehet, ha ilyen típus. Én mindent kipróbáltam, mire elfogadtam ezt.
2009. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!