Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 13 hos. Pici kora ota...

Kisfiam 13 hos. Pici kora ota egyedul alszik,3honapja viszont annyira rosszul alszik hogy ejjelente soxor 5x6xebred inni (alltalaban tejet). Szornyen faraszto. Azon gondolokodom hogy milenne ha kozenk vannem a nagy agyba szerintetek?

Figyelt kérdés
kulon szobaban van nem messze tolunk ajto nincs,de allandoan rohangalok ejszaka mert ebred.
2009. szept. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tenném.

Szerintem jobb megoldás-nálunk bevált-hogy megtanítotam egyedül alaludni. Azóta nem ébred éjjel.

(Aludj jól, gyermekem c. könyv)

2009. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Nekünk nincs gond az elalvással, mert szépen elalszik a saját szobájába a saját ágyába egyedül, az első perctől a saját szobájába alszik nekünk is. De mostanába én is 3x4x átjárok hozzá, mert sít, és néha olyan fájdalmasan, rosszat álmodhat, vagy a foga lehet nem tudom, de még ilyen sose volt, eddig nagyon jó alvó volt és még csecsemőkorába se kellt fel ennyiszer. Én biztos nem veszem magunkhoz, mert nem tudnék úgy nyugodtan aludni és ha eddig külön volt akkor már nem is változtatok ezen. Nekem nem eszik, csak a cumit kell visszaadni neki, vagy iszik egy kicsit. Abban reménykedek, hogy vége lesz lassan ennek a szakasznak is jön majd a jól alvó szakasz:)
2009. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell megtanitanom egyedul aludnom mivel egyedul alszik el szepen.Nemtudom mi lehet de lassan mar alvajaro leszek.Az en fiam mar megszokasbol csinalja vagy foggalmam nincs.Nem az elalvassal van gond hanem az ebredesekkel
2009. szept. 21. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is pont ez a helyzet, nálunk is velem vagy a férjemmel alszik, felváltva, hogy ki bírja jobban :-)


ne aggódj majd elnövik, ha majd azt látom, hogy mellettünk nyugodt és alszik végig rendszeresen éjszakákat, akkor visszateszem a saját ágyba, de amíg minden éjjel ilyen sokszor felriad csak magadat készíted ki, ráadásul amióta velünk van, azóta hamarabb megnyugszik, így sem ő sem mi nem kelünk fel teljesen és nem vagyunk annyira kimerültek, ráadásul ő is kiegyensúlyozottabb is....

2009. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!