Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 31. hetre szuletett...

Egy 31. hetre szuletett babanak milyen eselyei vannak?

Figyelt kérdés
Ma sajnos ido elott, 31.+0napon megszuletett az unokahugom. Azonnal jott a koraszulott mento es vitte is, a csaszarmetszes utan kozvetlenul :( 1400 g, az orvosok nem mindtak semmit es nagyon aggodunk! Mik az eselyei?
2013. ápr. 2. 18:28
 1/10 anonim válasza:

Jók az esélyei!

Barátnőm kislány a 28. héten született, már 3 éves, teljesen egészséges.

Sok fejlesztéssel jár ugyan, de behozza magát szép lassan.

2013. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jó esélyei vannak.
2013. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Bo verzessel indult, es az a baj, hogy sogornom cigizett es neha ivott is, nem vette tudomasul, hogy veszelyeztetett terhes.
2013. ápr. 2. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
A babán múlik, hogy mennyi az élniakarása. A mai orvosok már mindent meg tudnak tenni. Ez olyan, mint a hullámvasút. Egyik nap jobb, a másik nap mélyzuhanás. Kérdés kapott-e agyvérzést, hányat, milyen fokút, meddig kell lélegeztetni stb. Idő, idő, idő. Ilyenkor még az orvosok sem tudnak semmit mondani..... A barátnőmé 800g-al született a 25.hétre és már ő is jól van, de a hosszútávú következményeket még nem lehet tudni. Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen vele.
2013. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én magam is 31 hétre születtem 26 évvel ezelőtt. Jó esélyei vannak.
2013. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Telefonon tudtam erdeklodni, es mondta egy orvos, hogy meg nem tud semmit, gratulalni pedig nem akar a baba erkezesehez! :( gondolom, ez sok jot nem jelent :(
2013. ápr. 2. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó esélyei lehetnek.

Van egy ismerősöm, aki a 27. héten született, ma már alsó tagozatos, kítűnő tanuló, sportol, stb.

Na mondjuk a cigi és az alkohol biztos nem tett jót neki. :(

Reménykedjünk... Kívánom a legjobbakat!

2013. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. ápr. 2. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 9 éves 31. hétre szültem a kislányomat 1700 grammal, kettő hónapot voltunk kórházba, abból 4 hét a koraszülött intenzíven volt. Hamar behozta a lemaradást, most 9 éves osztály első kitűnő tanuló!:)
2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy az a 31 hét, amit a mehen belül töltött az ogyan telt, hogy fejlőddött, erősödött a baba. Én 32+0hetre szültem a kisfiamat 1850 grammal, 25 napig voltunk korhazban, az elejen aa Nic-ben es most 1 het mulva lesz 5 honapos, 7640 gram, 66 cm, kicsit tornaznunk kell es tapszert eszik, de egyebkent minden rendben. Ez sajnos minden gyereknel mas, de mi jol jöttünk i a dologból. Remelem veletek is minden rendben lesz.
2013. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!