Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári fürdető után...

Gyógyszertári fürdető után mire váltottatok, melyik fürdető a legjobb?

Figyelt kérdés

Sokan mondják,hogy a Johnsosn termékeke nem jók,most olvastam,hogy a baba fürdető sem az igezi.

Kinek milyen márka vált be?


2013. ápr. 3. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

A Johnsons termékek kőolajszármazékot tartalmaznak..

Mi nem váltottunk, tovább használjuk a gyógyszertárit, és vettem természetes szappant.

a hajára meg babasampont


próbáltunk sok félre fürdetőt, de ekcémás lett, és a szappantól amit vettem elmúlt.

2013. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Niveából csak a popsikrémet próbáltuk, az első alkalommal kb. 2 óra alatt vérvörösre marta a kisfiam popsiját. Ajándékba kaptunk még mikor kisebb volt egy Nivea fürdetőt,de azt nem is próbáltam ki rajta, mert akkor még kicsi volt, azt elhasználtam én, úgyhogy az nem tudom milyen lett volna neki, de ezek után nem hiszem, hogy jó.
2013. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, azóta már lett egy másik "előző", szóval a 10-es és a 12-es voltam.
2013. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát igen,végig kell próbálni mert van amelyik babának érzékeny a bőre és van aki bármit használhat mert semmi baja nem lesz. Mi is bármit használtunk eddig semmi probléma nem volt. (Johnson,Babé,Gabi,gyógyszertári) Mi ezeket próbáltuk eddig,de nekünk jó volt mindegyik.
2013. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Babé nekünk bevált. Vendégségben használtunk Johnsont és Niveát, mindkettő nagyon kiszárította a kicsi bőrét, de még az én kezemet is, ahogy fürdettem.
2013. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!