Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok? Kéne egy...

Ti mit csinálnátok? Kéne egy kis segítség.

Figyelt kérdés
S.O.S. Nagyon szelesek vagyunk de nem nagyon jön ki.Se pukizos tea(nem ísza meg)Akkor mit SEGITSETEK
2013. ápr. 3. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szélcső és sok sok torna :) Ha segitsek irj privit 3 hós baba anyukája aki ugyan ebben a cipőben JÁRT!
2013. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így voltunk sokat! Mi is szélcsöveztünk meg a teába ragtam egy pici cukrot! Tudom,hogy nem a legjobb megoldás de így megidta és segített!
2013. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Mi még csak 4-hetesek vagyunk.Milyen az a szélcső?Esetleg espumisan?vagy baba mosoly?Mit melyik a legjobb?
2013. ápr. 3. 18:41
 4/9 A kérdező kommentje:
És még azt nem értem,hogy kéri a tejet de jön ki belöle
2013. ápr. 3. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk semmi nemvált be a papaverines görcsoldón kivül( persze nyugtató nélkül)
2013. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisan nagyon bevállt csak ajánlani tudom.Ahogy megette rá 5 percre semmi baja nem volt,nem fájt a hasa,jöttek a pukik.
2013. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Infacol segített, meg a pocakját masszíroztuk és a lábát tornáztattuk.
2013. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szélcső lázmérőzés helyett találták ki és mivel üreges kijön közben a puki! És gumiból van! Gyógyszertárban tudsz venni kicsit drága olyen 1200-1500 kb.
2013. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Szélcső amit irtam vagy kamilla tea cukorral 1 dl 1 mokkás kanál cukor.Amire váltottunk és nagyon baró Milumil tápi infacol és bababmosolyos keserű édeskömény tea:) (cukorral.Na van tőle minden puki kaki és csend :)

2013. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!