Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy kezeljem? Nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kezeljem? Nem kéne zavarnia, de. Nem tudom. Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csóró vagy ágrólszakadt, diplomás átlagfizetést kapok, mint megannyian, ami azért nem olyan sok... Igényesen öltözöm, de úgy neveltek, h. spóroljak, feleslegesen ne költsem a pénzt... 28 vagyok, de nincs saját kocsim, albérletben lakom másokkal. Összeismerkedtem egy csajjal, nagyon tetszik, de félek, hogy nem vagyunk egy "kategória"... 25 éves, saját lakása van (szüleitől), művelt, jó sulikba járt, biztosan hatalmasak az "elvárásai", minden évben külföldi nyaralás, síelés, stb. A lényeg, h. nálam sokkal gazdagabb...! Hogy kezelnétek a helyzetet, belevágnátok egy ilyen kapcsolatba? Mi a véleményetek?
2012. máj. 21. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
a kérdés csak az h ő mennyire használja ki,vagy él vissza a helyzeti előnyével..mert lehet h 1általán nem fogja éreztetni..de az sincs kizárva h ennek ellenére is qrvára zavarni fog h ő fizet pl sok helyen majd.. de ez igazán akkor fog kiderülni gondolom ha belevágsz.. :) 34ff
2012. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet, én vagyok a gazdag leány, párom pedig az átlagos lovag. Nekem van házam, neki nincs. Ettől függetlenül nincsenek hatalmas elvárásaim, nem vágyok külföldi nyaralásokra, és én is próbálok minél többet félretenni, mert amikor kicsi voltam, sokat nélkülöztünk, nem ment mindig ilyen jól a szüleimnek. (Egyébként én is diplomás bért kapok, tehát a fizetésünk ugyanannyi, csak engem a szüleim is támogatnak, akár kérem, akár nem.) Szerintem ismerd meg, és ha olyan típusú lány, akinek kifolyik a keze közül a pénz, és ez neked nem tetszik, akkor hagyd a fenébe. De nem biztos, hogy ilyen csak azért, mert van pénze. (Mondjuk az én párom nem tudott a házamról, mert mikor összejöttünk még nem laktam ott, ki volt adva. Lehet, hogy ő is elbátortalanodott volna tőle.) 24/N párom 31/F
2012. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én lány vagyok, ugyan ez a problémám. Tudom hogy egy csaj helyzetében ez talán kevésbé gázabb, de attól még én is nagyon félek ettől a kategóriás különbségtől.

A srác ráadásul német, és várja hogy majd meglátogassam. Nem tudom még, hogyan értessem meg vele hogy nekem nem egyszerű beruházás egy ilyen út ( a bkv jegyek vételével is hadilábon állok ), de megpróbálok majd spórolni. Szeretnék belevágni, összejönni vele, szerintem te is tedd ezt. Ha nem próbáljuk meg, sose derül ki hogyan működhetne.

2012. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csábitsd el a bulát azt szórd a pénzét..ne sz.rakodj :D
2012. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj ebből gondot, ismerd meg, normális lány nem akad fenn ezeken a különbségeken.


24/N

2012. máj. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, engem kellemetlenül érintene, ha nálam sokkal gazdagabb lenne a párom. Az a lényeg, hogy ezt mindketten el tudjátok fogadni. Ha normális a lány, nincs mitől félned, de te se érezd rosszul magad emiatt.
2012. máj. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tom, de ha így állsz hozzá, az lesz a baj. mert az agyalós gondolataid megölik a kapcsolatot. még ha amúgy menne is. (ami nem biztos)
2012. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem startbol az erdekelne hogy a lany hogy erzi magat velem. mivel voltam mar szegeny es gazdag lannyal eggyarant es soha nem a penz volt az ami osszehozott vagy ami eltaszitott. soha nem a penztol fuggott a kapcsolatunk.
2012. máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod meg, ha kipróbálod.


Van egy 25 éves nő ismerősöm, aki pl azért hagyta ott a párját, mert szegény, ők meg nem, és milyen gáz a srác régi autójába ülni, amikor neki új van. Hülye debil liba.


Próbáld ki: vagy-vagy!


23/N

2012. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!