Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak milyen...

7 hónapos babátoknak milyen vizet adtok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos, most már csak napi 2-3x eszik tápszert, amit eddig babavízből készítettem, de most már nem éri meg, mert elég sok megmarad belőle. A forralt víz mennyi ideig áll el a hűtőben? Reggel nem akarom azzal az időt húzni hogy forralok vizet, mert sok idő. Ha este megcsinálom, oda adhatom neki reggel?
2013. ápr. 4. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze.Egyébként én úgy tudom a babavizet is 24 óráig adhatod,utána fel kell forralni. 24 óráig nyugodtan adhatod a forralt vizet is. Én ugyan délelőtt forralom fel,és a másnap reggelit is abból kapja. 8 hónapos a kisfiam
2013. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az estit odaadhatod nyugodtan! Én úgy tudom 24 óráig jó. Én is forralt vizet adok, minden nap frisset, bár az én babám csak 6 hónapos és anyatejes. Így viszont napi 1 dl vízre van szükség, azért nem veszek babavizet.
2013. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!