Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ebben a korban...

Szerintetek ebben a korban ezek normálisnak tekinthetők? Jól fejlődik a babám? Nem gyors ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt 2 napja a kislányom.3 hónaposan forgott,2 foga kibújt,4hónaposan elkezdett kúszni,azóta már mászik gyorsan.Már 5,5 hónapos kora óta egyedül áll,már napok óta sétál a kanapé mellett.Nem lesz lúdtalpas emiatt?
2013. ápr. 4. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Minden baba egyedileg fejlődik, tehát szerintem nem. De később az is megeshet, hogy kicsit megáll majd a fejlődésben.
2013. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen normálisnak tekinthető, de persze, hogy gyors! :) Milyen dolog már azt mondani, hogy nem! Szerintem (SZERINTEM!) a babák legalább 80%-a ezeket később csinálja, hát akkor hogy ne lenne gyors! Attól függetlenül, hogy minden baba máshogy fejlődik (hogy én is ismételgessem kicsit a közhelyeket), és ettől még nem lesz Guinness-rekorder.
2013. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!