Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit keresek, amit...

Babakocsit keresek, amit újszülött is használhat és sportkocsi is?

Figyelt kérdés

Olyan kocsit keresek, amit újszülött kortól lehet használni, de nincs hozzá külön mózeskosár, hanem átalakítható sportkocsivá!


Megnéztünk a múlthéten egyet, de nem emlékszem a márkájára, és nagyon szimpi volt, mert könnyű volt, fel tudnám vinni a 2.-ra lift nélkül, nem kell darabokra szedni, hogy összecsukjam, szóval nem csak a váz összecsukható, hanem az egész..


Annyi baj volt vele, hogy mivel használt ezért a kerekei lötyögnek, szóval nem vesszük meg pedig nagyon jó áron lenne egy 20-asért... De inkább nézelődnék még.


Bolygósítható legyen és nagy pakolórész az aljában! :)


Ha írnátok konkrét típust, esetleg személyes tapasztalatot, nagyon örülnék!


Fontos, hogy ne kelljen szétszedni!



http://www.youtube.com/watch?v=jMlS2QVBL0M


valami ilyesmire gondolok, csak ez nekem olyan alacsonynak tűnik.. :D



Nagyon köszönöm!


2013. ápr. 4. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, bár mózes is van hozzá, de anélkül is használhatja újszülött is. Esernyőre csukható, könnyű, könnyen kezelhető, nagy a hálója, és viszonylag olcsó.

2013. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]

Van róla videó is:

http://www.youtube.com/watch?v=UHcSxdQFHTI

Nekünk pont ilyen van mint a videón. A tolókar magassága is állítható, viszont újszülött kocsinak alakítva nem lehet így összecsukni, csak ha sportra van beállítva, szóval azért igényel némi macerát.

Jó nagy bevásárló kosara van.

2013. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a videós nagyon tetszik, ilyesmire gondoltam igen.. véleményed amúgy mi róla? Sokkal nehezebb összecsukni ha újszülöttre van állítva?
2013. ápr. 4. 13:56
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


A kettő nem ugyanaz? Én ezt néztem még pont mielőtt írtál!

2013. ápr. 4. 13:58
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


ezekről mi a véleményetek?

Nekem nagyon tetszenek, csak nem tudom, hogy jók-e!

2013. ápr. 4. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, ugyanazt a kocsit linkeltem, csak egyszer képpel egyszer meg videóval.

Nekünk van ilyenünk is, én szeretem.

Viszont inkább városi utakra való, nálunk nagyon rossz a terep, ezért ritkán használtam, csak amikor vettem, még nem volt tapasztalatom, csak a külcsínre mentem, meg arra, hogy minél kisebbre csukódjon :). Ha újszülött pozícióba van állítva, akkor csak úgy tudod összecsukni, ha lepattintod a kupoláját (elég nehezen jön le), és vissza állítod sport pozícióba.

Viszont lehet, hogy kinyitva is fel tudod cipelni a lépcsőn, mert nem olyan nehéz és széles mint egy nagy újszülött kocsi, szóval nem biztos, hogy ahhoz muszáj összecsukni.

Egyébként nagyon könnyen irányítható, simán tolható egy kézzel, a négy babakocsink közül ezzel a legkönnyebb lavírozni.

2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajjj csak a BAby max leo-t ne!!! Nekünk ez van, de legszivesebben a kukába dobnám, olyan vacak egy kocsi, én utálom mert kicsi + alacsony. Akkor már inkább a Flora, arra azt mondják nagyobb, mint a Leo.

Utólag most ilyet vennék:


[link]

2013. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez se rossz! Köszönöm :D
2013. ápr. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!