Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani esernyőre...

Tudtok ajánlani esernyőre csukható, újszülött kortól használható, szemből is tolható babakocsit?

Figyelt kérdés
Az is segítség lenne, ha olyat mondanátok, amilyet semmiféle képpen nem ajànlotok.

#Babakocsi esernyő
2013. jan. 31. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet egyetlen egyet ismerek, nekem is van, a Chipolino Pooky. A többi mind lapra csukható, legalábbis tudtommal, én nem találtam több ilyet, ami mindhárom kritériumnak megfelel. Szemből csak addig tudod tolni, amíg újszülött kocsinak használod, sport kocsiként már csak háttal lehet, de akkor már nem is olyan lényeges. Ha jók az utak nálatok, akkor nem rossz kocsi, de nem is a csúcs minőség. Viszont szerintem szép, és egész korrekt ára van. A sport része is vízszintesig dönthető!

Ja, jó tulajdonsága még, hogy nagyon könnyen irányítható, aránylag könnyű kocsi, nagy a bevásárló kosara, és ha szembe van veled a baba, akkor is elöl van a bolygó kerék, ami szerintem nagyon jó dolog, mert tök nehéz úgy irányítani egy kocsit, ha csak átfordítható a tolókarja, de akkor a bolygókerék feléd esik. Így hirtelen most ennyi jutott róla eszembe, remélem segítettem.

2013. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cam


[link]

2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. A cam tipusú régóta tetszik,, csak nekünk sajnos drága, bár most itt jó akciós, viszont a Chippolino nagyon megtetszett Ez a 2, meg a Giraffe club 689 között gondolkozom nagyon, melyik éri meg jobban?
2013. jan. 31. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a Cam az már egy komoly járgány, sajna ilyen árfekvésben nem is mertem gondolkodni. A másik fajtát sajna nem ismerem, de szerintem menj el egy boltba, és próbáld ki őket, meg van róluk (legalábbis a Chipolino-ról) videó a Youtube-on, esetleg nézd meg, hátha van a többiről is.
2013. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!