Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a tápszeres babák...

Tényleg a tápszeres babák gyorsabban nőnek?

Figyelt kérdés
Orvos mondta h nagyobbnak néznek ki mint 3 hónaposak anyum mondja h azért mert tápszeresek.
2013. ápr. 4. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom tápszeres és kisebb volt mint az anyatejes vele egyidős baba. Amíg tudtam szoptatni 2-3szor annyit hízott egy hónapban mint a tápszertől.
2013. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezegy régi mendemona.
2013. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a tápszeres,bár már ugye hozzátáplált 8 kislányom súlya 200 grammal tér el az anyatejes nyolc hónapos kisfiú ismerősünktől...

De sokan terjesztik,hogy a tápszertől jobban nő.Nem feltétlenül...

2013. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, hülyeség. Az én gyerekeim tápszeresek voltak, kicsit mindig kisebbek, mint az anyatejesek. De általában 1 éves korukra behozzák a lemaradást. Tápszerrel túl lehet etetni egy gyereket, anyatejjel nem. Nagy hízásnak az is köszönhető, ha túl sok tápszert eszik egy gyerek, anyatejnél ugye ez nem áll fent.
2013. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha túl eteted. Ismerősöm minden nyikkanásnál a szájába nyomott a gyereknek egy üveg tápszert. 1 évesen 15 kiló volt és 74 centi!!! Borzalom ahogy kinézett! Hiába mondtuk neki, hogy nem szabad annyit, ő mindig azt mondta, DE ÉHES! 13-15 ször adott neki egy nap. NEM SZABAD! Ha te rendesen táplálod, semmi gond nem lehet. A nagyság inkább genetikai adottság! Nem függ össze a tápszerrel. Amíg nem azt mondja a doki, hogy el van hízva, addig nincs gond!
2013. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 krisztivan ***** válasza:
Barátnőm fia 4 kilóval született.Csak anyatej volt és minden hónapban hízott kb.1.7-2 kilót.Most 20 hónapos és az anyja annak örül,hogy már fél éve nem hízott semmit és tartja a 14.5 kilót:-))Doki mondta,hogy hamarabb kezdje el a hozzátáplálást hátha nem fog tovább hízni a baba:-)
2013. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Kislányom az elejétől tápszeres, minimális tejem volt csak. 1 évesen 8,2 kg, 2 évesen 9,64 kg volt. Most 2 év 9 hónapos és csak 11 kg, tehát finoman szólva sem kövér.

Egyébként pont ugyanannyira lehet túletetni egy gyereket tápszerrel, mint anyatejjel. Ha nem éhes a baba, nem fogja megenni sem a tápszert, sem az anyatejet. Ez is pont olyan tévhit, mint az, hogy a tápszeres babák kövérek.

2013. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném h túletetem őket napi 5-ször kapnak (150ml + tápszer) Mér elkezdtem a hozzátáplálást akkor kapnak 50-60 ml gyümit és 120ml + tápszert.
2013. ápr. 4. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont jó a tápszer evés száma ,genetikailag nagy a babád ennyi örüj neki ,kislányom is nagy most 1 hónap mulva lesz 3 éves és 95 cm .
2013. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!