Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tápszeres anyukák tanácsát...

Tápszeres anyukák tanácsát szeretném kérni. Mikor váltsak Humana Startról Humana 1-re?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos lesz jövő héten. 2 héttel ezelőttig csak anyatejes volt, de csökkenni kezdett a tejem, ezért elkezdtem a hozzátáplálást is - védőnőm is javasolta. A szopi után adok neki Humana Startot is. Már másfél dobozzal elfogyasztottunk, legközelebb vehetem az 1-est??

2013. márc. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból adhattad volna neki a Humana 1-et. Az én fiam sajnos tápszeres volt 2 hetes korától, akkor írta fel a Humana Startot a doki, de miután elmúlt 1 hónapos, a Humana 1-et írta már fel.
2013. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kel váltani csak,ha már nem hizik.Lányom lassan 6hós és még mindig a Milumil Peptit kapja,ami 0+ és megy a hozzátáplálás is már.
2013. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Most néztem, hogy a Humana 2-es az, ami konkrétan anyatej kiegészítő.. Hát nem tudom, majd megkérdezem a védőnőt is.

2013. márc. 28. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:

A Humana 1 anyatej-helyettesítő tápszer, újszülött kortól adható! A Humana 2 anyatej-kiegészítő, csak 6 hónapos kor felett lehet adni.

A Humana Start és Humana 1 újszülött kortól adható, mindkettő, nyugodtan adhatsz neki Humana 1-et. Lényegében a két tápszer nem sokban különbözik egymástól. Maga a Humana 3-4 hónapos korig ajánlja a Sartot, utána az 1-et 6 hónapos korig, majd 6 hónapos kor után a 2-t. A te babádnak Humana 1-et kell adni, van HA és sima is belőle. Majd 6 hónapos kora után kell a Humana 2.

Ezen az oldalon vannak a Humana anyatej-helyettesítő tápszerek, amiket a babád ehet: [link]


Én szerettem a Humanat, mind a két gyerekem tápszeres volt, az orvos írta fel nekem.

2013. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!