Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ágyneműt szeretnék vásárolni...

Ágyneműt szeretnék vásárolni babaágyba, milyen méretűt vegyek? Ahol néztem, ott szép mintásak vannak, kell-e rá külön huzatot venni? Vagy csak úgy natur kell használni? Vagy érdemesebb csináltatni? Ki hogy szokta?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem,amire nem kell huzat. A méretét nem tudom,de szerintem nincs is több méretben a csecsemö garnitúra. De miért nem kérdezed meg az eladót,ahol nézted? Amúgy 3 hónapos a babám,de még elö se vettem,mert a feje alatt pelenka van és egy vékonyabb takaróval takarom be. Kb 7000 ft-ért vettem a Brendonban.
2009. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még csak a Tescoban néztem, ott meg ált. nincs senki akitől infot kaphatnék. Nekem majd csak télen jönnek a babáim, azért is kérdezem, mert ugye akkor vastagabb takaró kell majd rájuk.
2009. szept. 21. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahány hely, annyiféle méret, sajnos. Az ikeás 125x110-es, a brendonos 70x90-es és 90x130-as...

Én jobban szeretem, ha van rajta huzat, amit hetente cserélek, a paplant viszont csak 2-3 havonta mosom ki.

Nekünk tavaszi a babánk, mi kezdetektől a 90x130-ast használjuk, valaki majdnem éves koráig a 70x90-est használja.

2009. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 7hónapos a kislányom, februárban szültem, de egyszer sem használtuk még a takarót és párnát amit vettem a terhességem végén. Nálunk van a közelben jó pár bababolt, mindegyikben van ilyen szett, elég "jó" áron, főleg hogy nem is használjuk... Nekünk van polár takaró 3db, állatfigurás, az intersp-ban vettük 500ft-ért. 3hónapos koráig bepójáztam vele, sokkal nyugodtabban aludt éjjel és nappal is. Később már kitakarta magát, ezért vagy hálózsákot használunk, vagy semmit amikor nagyon meleg volt. Vastagabb takarónk is van, azt kuponnal vettem a Brendonban, de azt is sétákhoz használtuk február végén és márciusban. Amíg picike volt, nekünk is pelus volt a feje alatt, párna nem kellett, és nem is ajánlott. Én biztos nem vennék, majd csak ha már nagyobb lenne és használná is. Így elrakom neki későbbre :)
2009. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!