Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsok? Valaki hasonló...

Tanácsok? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
egyedül maradtam 2 pici gyerekkel.szétmentünk párommal.teljesen kilátástalannak látom most az életemet,mi lesz,hogy lesz,stb......aki volt ilyen helyzeten,hogy tettem túl magát a magányon amit a párja elvesztése okozott?türelmetlenebb is vagyok azóta sajnos.mindenen kiborulok.nincs kivel beszélgetnem.bocsi ha rossz kategóriába írtam.igazából nem tudtam hol tegyem fel a kérdést.
2013. ápr. 4. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Mi volt az oka, hogy szétmentetek?
2013. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arra nem szeretnék válaszolni,vagyis nyilvánosan nem.de ez nem is lényeg.a lényeg amit leírtam a kérdésemben.kibékülésre nincs esély.tehát szeretném magam túltenni ezen az eészen,és továbblépni.
2013. ápr. 4. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül nevelem a kicsit.

Néha rám jön, hogy sok, de aztán eszembe jut, hogy egyedül én vagyok neki, ha én is elutasítom, nem lesz senkije, és tudom, milyen az, amikor az ember egyedül is van és magányos is, és akkor leülök vele játszani, kizárom a világot, csak Ő létezik és én, és utána minden rendben van.

Ha meg sírni kell, akkor sírok.

Biztosan gyorsan átmegy a dolog, ha ki akarsz lábalni ebből a helyzetből.

2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szerencsére ilyen helyzetben,voltunk már a szélén a a párommal,de végül is nem történt meg(nem volt megcsalás,csak nemértettük meg egymást).Mivel nem árulod el,mi történt(ami persze nem baj),csak tippelni lehet.Én leírom azt a verziót,ami a gyalázatosabbik fajta,hogy ő volt a "ludas ".mindenki érti,mire gondolok...Ha az történt,hogy ő bántott meg téged,akkor én azt tanácsolnám,h ne hiányozzon neked.Mert ő vállalta a rizikót,h nélkületek fog élni,a gyerekei nélkül,neki nem számít,hogy ti hogy boldogultok,ilyen ember után nem kell bánkódni,főleg esetlegesen emiatt a gyerekeiddel türelmetlenebbnek lenni...Tudom,persze,h ez nem ilyen egyszerű,de a gyerekek miatt muszáj nagyon erősnek lenned,sok időt együtt töltenetek,mert biztosan hiányzik nekik az apukájuk.JA,és légy te az,akinek több az önbecsülése,ne fikázd őt,főleg ne a gyerekek előtt,ne kezdeményezd te a konfliktusokat,légy te a büszkébbik!HISZEN ANYA VAGY,SOKKAL ERŐSEBB,MINT AZT TE GONDOLNÁD!de az nagyon is igaz,h ahogy telik az idő,egyre jobban fogsz boldogulni.most egyelőre ennyi,most megyek aludni,de még azért írjál...
2013. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

a gyakorikerdesek.hu mióta nyilvános?

tök anonim. nézd már meg mi a szlogenjük!!!

2013. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,köszönöm a szurkálódó beszólásodat,pont ez hiányzott az életemből.tudod mi van akkor ha olyan ember is fent van az oldalon aki ismeri a sztorinkat?nem akarom h bárki rám/ránk ismerjen.ezért nem írom le.de am ő volt a ludas,teljes mértékben,és én barom még tovább is tűrtem neki a dolgait mint kellett volna.leginkább a folyamatos megalázások.hiányozni viszont azért hiányzik mert éveket éltem le vele.és az eleje szép és jó volt.a gyerekek előtt sosem fikázom.annyi emberség ven benne h a gyerekeket nem használom fel semmire.ellene sem akarom őket fordítani hisz ők nem tehetnek semmiről.tudom h idővel jobb lesz,múlni fog a fájdalom és a magány.de egyenlőre nagyon rossz.
2013. ápr. 5. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem beszólni szeretnék, de egy kapcsolat tönkremenetele soha nem 1 emberen múlik, ez kétszemélyes játék, nem lehet "teljes mértékben" ő a ludas. Szerintem próbáld racionálisan (picit kívülről) végiggondolni a történteket, hogy mi, hol ment mellékvágányra, esetleg Te miben hibáztál és próbálj meg tanulni a dologból, ha ezt megtetted, akkor pedig arccal előre, a jövőbe kell nézni. Szerintem az a legrosszabb, ha leülsz és elkezdesz mártírt csinálni magadból, sajnálod magadat. Rázd meg magad, erősnek kell lenned, a gyerekeidnek nem egy búval bélelt anyára van szükségük. Mennyi idősek a gyerekek? Járj el társaságba, pl. baba-mama klubba, Ringatóra, baba-mama tornára, vagy valami hasonlóra. Esetleg elgondolkodhatsz azon, hogy visszamész dolgozni, nem szörnyű a bölcsőde és Te is szerezhetnél némi önbizalmat, ha megdícsérnének a munkahelyen, ott is lenne társaság, stb. Barátaiddal próbáltál beszélni a gondjaidról? A lényeg, hogy ne a 4 fal között siránkozz! (bocs, ha túl direktben kommunikáltam a gondolataimat, csak nincs sok időm írni, ezért nem finomkodtam túl a témát. :D) Ügyes vagy Te, kitartást!
2013. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!