Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek hasonló...

Ti mit tettetek hasonló helyzetben? Etetéssel kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisfiam. Eddig imádta a körtét, az volt a kedvence, az almát is ette más gyümölccsel keverve. Pár napja nem eszi meg egyiket sem, csak akkor, ha van benne banán is, de nem kaphat mindennap banánt. Bébiételben mindkettőt hajlandó megenni. Ti mit tettetek hasonló helyzetben?
2013. febr. 4. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem nagyon eszi meg a banánon kívül semelyik gyümit magában, de én nem másikkal szoktam keverni, hanem a Milumil 7 gabonás pépet rakok hozzá, ez gabonapehely, és nagyon sokoldalúan lehet használni, pl gyümölcsök sűrítésére. Így nagyon szereti a lányom. A körtéhez mindig is raktam, mert máshogy nem ette meg, szerintem azért, mert hígabb, levesesebb...

Próbáld ki...

2013. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!