Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehetett az első menstruációm?

Ez lehetett az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt végre azt hittem hogy megjött a vérzésem.Pisilés után,ahogy megtöröltem magam véres volt a papir.Tegnap csak kevés barna pecsételésem volt.Ma pedig már csak akkor van,ha megtörlöm magam,olyan mintha a folyással keveredne egy kis vér.Bocs,hogy ilyen részletesen leirom,de kiváncsi vagyok,hogy másnak alakult-e igy az első vérzése.Mindenhol azt olvasom,hogy az első menzesz sokáig tart és nagy mennyiségű.Tegnapelőtt választottam el a lánykámat,azelőtt kb 1hónapig már csak reggel szopizott.
2013. ápr. 5. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Mert nekem ilyen volt a "2-dik" mensesem szülés után és akkor már újra terhes voltam.
2013. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 2hónapja óvszerrel védekezünk,előtte voltunk együtt megszakitással...
2013. ápr. 5. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóm van, plusz hogy egy hete fáj hozzá a hasam. 6 hetes a babám most.
2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig csak barnázok,igaz tegnap már több volt.Más is tapasztalt hasonlót szülés utáni első vérzésnél?
2013. ápr. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!