Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol 2 ev a korkulonbseg a 2...

Ahol 2 ev a korkulonbseg a 2 gyerek kozott, milyen babakocsit vaéttetek?

Figyelt kérdés
Testver, vagy csak testver fellepo eleg volt? Esetleg valami mas megoldas?
2013. ápr. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Testvérfellépőt vettem csak, mint utólag kiderült, elég volt, jól döntöttem. És a nagy is imádott rajta utazni, a kocsiba viszont már nem ült volna bele.
2013. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekün k már nem is kellet babakocsi szépen sétál a lányom
2013. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A meglévő babakocsinkhoz testvérülőkét vettünk. Ez egy oldalülés, ami felhajtható ha nem kell, illetve könnyen lecsatolható.

Mennyire sétál a nagy (táv, és veled együtt)? Nekem 20 hónap van a két gyerek között, de a nagy későn is kezdett járni, és kényelmes is volt, így kellett valami. Most is használom (bő 2 éves a nagy), mert biztonságosabb ha abban van forgalmas helyeken. Néha gondol egyet, és lelép a babakocsi mellől. Ha elfárad a sétánál jelez, és lehajtom neki, beültetem és megyünk. (Jól bírja a tempót, de elfárad, akkor állni is fáradt.)

Elég nagy a fiam, de kényelmesen ül benne, még téli hacukában is. Mi az újabb verzót vettük, amit kiegészítővel külön babakocsiként is lehet használni, így volt kezdetben, hogy 2 kocsival mentünk ide-oda.


[link]


A nagykép csalóka, mert az első kerék nem jár alapból a szerkezethez, az a kiegészítő része.

2013. ápr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszom a valaszokat!

Meg ugyan van ido szulesig eleg sok, de mar most igyekszem felkeszulni. Setal a nagy szepen, de nem hajlando mellettem, sem a kezemet nem akarja fogni.

3. valaszolo,nagyon jo amit irtal, ha elfarad akkor allni is faradt.

2013. ápr. 6. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi nálunk 1,5 év van a kettő között , de mi tesókocsit vettünk , az elején megpróbáltuk úgy , hogy sétál , de nem ment mert nem tudtam ,egyszerre a gyerekre és a babakocsit tolni ! Mi Gracot vettünk , nagyon jó ! Én tök szerettem , mert nagy elől ült , ott tudott nézegelődni , a kicsi meg hátul aludt ! Mi végülis nyáron használtuk sokat !

[link]

2013. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!