Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rátok hallgat a 1 hónapos...

Rátok hallgat a 1 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Nekem következetesen azt csinálja amit nem szabad. Főleg, ha "rossz napja van", akkor egymás után veszi elő egész nap azt amiről biztosan tudja, hogy nem örülök neki. Lehet ez már a dac korszak kezdete? kisfiú.
2013. ápr. 5. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat... 10 hónapos. A fáradtság teszi... :)
2013. ápr. 5. 22:56
 2/8 Kerria ***** válasza:

Na akkor mennyi idős is a gyermeked?


1 hónapos???

2013. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez komoly kérdés??? 1 HÓNAPOSAN dackorszak?? Az úgy 22-24 hónapos kor körül kezdődik
2013. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még 10 hósan is korai. bőven.
2013. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kerria ***** válasza:

:) így már ok.


Az lehet hogy nézegeti a határokat. Ami nagyon olyan, azt inkább pakold el előle... na ne mindent!

Amikor így próbálkozik, keltsd fel más játékkal az érdeklődését, nálam ez bevált

2013. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:

A dac az valóban később kezdődik...


Ami még eszembe jutott, lehet az is tetszik neki, ahogy ilyenkor reagálsz... én anno mérgesen próbáltam nézni, de a gyerek kiröhögött...mert azt hitte csak grimaszolok...

2013. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neeeem, ez még nem dac!!! :) (csak próbálgatja a határait, és téged)
2013. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mik azok a dolgok, amiket nem szabad neki, és "dacból" csak azért is csinálja? Szerintem egyszerűen csak kíváncsi, egy ekkora gyerekre legfeljebb pár percig hat a tiltás, utána elfelejti. Próbálj meg abszolút biztonságos környezetet teremteni számára, amit nem szeretnéd, hogy piszkáljon, lehetőleg pakold el, és kevés dolgot tilts neki. Ha állandóan csak azt kell ismételgetned, hogy ezt sem szabad, azt sem szabad, rövid időn belül meg fogsz bolondulni.
2013. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!